Skocz do zawartości

Różne śmieszne linki do fotek/filmików/gier


Rogal

Recommended Posts

Też bym tak chciał wyjść poza licznik... Zróbcie sobie głośniej bo jest fajna muzyczka... taki spokojny psychodel...

W ramach przypomnienia jak to jest gdy się wyprzedzają ciężarówki.

Na zmianę tematu.

Tak parkują kobiety:

...............................................................................................

A tak faceci:

prawidłowe parkowanie

ALE NAJPIERW TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ PODSTAW:

Obejrzyjcie całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • Odpowiedzi 397
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ci kierowcy cystern naprawdę po chamsku się zachowali. Mam kumpla, który przy pierwszej okazji wyprzedzenia poboczem zrobił by to i jakby się nigdzie nie spieszył do przyhamowywał by im przed maską, a że oni szybko nie jechali więc zderzenie nie byłoby groźne, a samochód by skasowało. Co prawda teraz już by tego nie zrobił, bo samochodu szkoda, ale jeszcze 3 miesiące temu miał taki, który opłacało by się skasować :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na tym ostatnim filmiku kursant walnął w oba samochody... co stres robi z ludźmi... ale fajnie, że zaparkował w bramie :P, chociaż to mu się udało.

Co do cystern, rzeczywiście chłopaki poczuli władzę na jezdni... a wiesz co można by im zrobić lepszego?

Podjeżdża radiowóz, zatrzymuje obu kierowców, obie ciężarówki jadą na przegląd tak dokładny, że wykręcają każdą śrubkę (więc lecą spokojnie dwa dni). Do tego służby sprawdzają załadunek pod kątem zagrożenia terroryzmem, kierowcy są przesłuchiwani (48h) ... jestem bardziej niż pewien, że właściciel firmy poświęci nieco swojego czasu na pogawędkę ze wszystkimi kierowcami i przypomni im zasady zachowania się na jezdni.

:P

UPDATE:

TRAFIŁEM NA SUPER ODCINEK z cyklu

!!!MUST SEE!!!

Instruktor bije, rzuca o samochód i kopie kursanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To na pewno jest reżyserowane, głos instruktora dograny później, słychać go dużo lepiej niż tego gościa na pierwszym planie, po za tym niby to ma być egzamin, a samochód wygląda jak zwykły szkoleniowy, cho mógł by to być wewnętrzny. Poprzedni też mi tak trochę sztucznie wyglądał, ale tamto wygląda na prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale jednak egzamin na placu ... zdaje się na placu :P. Poza tym gościu mógł mieć zły dzień. Wiem, że słychać go było doskonale od samego początku, ale przecież może kamera jakoś dziwnie chwyta głos i go podbija?

Do tego, kto by szedł na taką ustawkę bez malowania tablic - to jest do sprawdzenia i policja może się tym zająć od samego obejrzenia, bo oglądanie tego oznacza, że jest się świadkiem popełnienia przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W ramach przypomnienia jak to jest gdy się wyprzedzają ciężarówki.

Mówią, że oni tak specjalnie tamowali ruch.

Btw, wiecie jak jest :P Nieraz widziałem że gościom którzy uczą puszczają nerwy...na mnie też się raz wydarł, za to że w sytuacji gdzie miałem pierwszeństwo nie zachowałem odpowiedniej dynamiki (ja to tłumaczę sobie tak, że jak na pierwsze kilka godzin jazdy to miałem prawo nieco lamić i bać się pewnych sytuacji). Skończyło się także moją kłótnią, zrobiło się cicho w aucie a dynamika była aż do końca jazdy, bo byłem tak wkurzony, że jeździłem jak maszyna. A parkowanie prostopadłe przodem pod ośrodkiem było najlepsze :P Instruktor mówi "a teraz powoli, spokojnie zaparkujesz tam na tamtym miejscu", a ja gaz, wpadłem na miejsce, zatrzymałem się, wysiadłem i mówię "Wcale nie trzeba wolno, tylko dobrze" :P

Chyba każdy lubi subtelny, delikatny tuning pojazdów. Tylko nie każdy wie jak to powinno wyglądać...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gP6ZbuHMUPY&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kochajmy nasze kobitki, bo póki co jedyne co potrafiły zrobić by oderwać nas od komputera to wyłączenie wtyczki :D

Laska nie jest zła, ale za konkretnie podeszła do sprawy - 10 h dziennie to znowu średnia gracza w WoWa :D

edit:

Xbox będzie dalej działał :D Nie włożyła za wiele w jego zniszczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...