Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Dla mnie osobiście taki telewizor byłby niewygodny
 3. Ile trzeba zapłacić, żeby mieć sensowny zestaw? Nie zależy mi na nie wiadomo jakich parametrach. Powiadomienia do aplikacji, nagrywanie w pętli, wykrywanie ruchu i niezawodność. Co macie u siebie i jak działa?
 4. Upewnij się, że robisz to z poziomu administratora
 5. Myślę, że oddałbym go do naprawy
 6. Może gry przeglądarkowe, np. Margonem?
 7. Domena .com nie jest z założenia domeną jedynie anglojęzyczną (.com to skrót od commercial), więc nie widzę powodu dla którego miałaby się pozycjonować inaczej Wystarczy podać odpowiednie meta tagi z językiem strony.
 8. Witam, czy domena .com, na której jest treść po polsku będzie się gorzej pozycjonować niż domena z końcówką .pl? Jak myślicie? Strona stoi na .com od roku, mała strona. Czy jest sens przenosić to na .pl? Aby to zrobić to nie problem ale czy ma to sens ?
 9. Harmony Hub + pilot Harmony. Steruję jednocześnie AVRem Denona, telewizorem, dekoderem Canal+ oraz Audioserverem Loxone. Zerknij sobie również na rozwiązania oferowane przez Sabur
 10. Cześć wszystkim , szukam możliwości sterowania 4 urządzeniami z jednego miejsca. Posiadam amplituner Denon, a od Sony: TV, projektor i blu-ray. Wszystko spięte w jednej sieci. Czy można to połapać jedną aplikacją / pilotem, czy czeka mnie ujednolicenie dostawcy i poleganie na rozwiązaniu typu BraviaSync. Dzięki z góry za wskazówki.
 11. Kolega z Rzeszowa mi polecił. Witam wszystkich serdecznie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...