Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Doskonała uczelnia i ma świetne wsparcie akademickie, biorę udział w kursie produkcji audiowizualnej, nauczyciele mają duże doświadczenie i wiedzę, treść jest niesamowita, jest aktualizowana i stosuję to, czego się nauczyłem w mojej pracy jako producent, bardzo z niej skorzystałem, jej platforma jest idealna. Polecam
 3. To niesamowity uniwersytet, jego kształcenie jest bardzo kompletne.
 4. To niesamowity uniwersytet, jego kształcenie jest bardzo kompletne.
 5. Last week
 6. Moje doświadczenie akademickie na TECH University było jednym z najbardziej satysfakcjonujących, jakie kiedykolwiek miałem. Wziąłem udział w kilku kursach na tej uczelni i bez wątpienia wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. TECH oferuje wysoką jakość akademicką w swojej ofercie kursów i zapewnia stałe wsparcie dla studentów. Jest to jeden z najlepszych uniwersytetów online dostępnych na rynku akademickim.
 7. Nie słyszałam niestety. Zastanawiam się nad zakupem nowego łóżka dwuosobowego, dla mnie i mojego partnera. MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/17 oferuje wiele różnorodnych opcji, ale sami wiecie, jak to jest z podjęciem decyzji, chciałabym dowiedzieć się, co Wy sądzicie na temat trwałości i komfortu tych mebli. Czy ktoś mógłby się podzielić opiniami?
 8. Osobiście bardzo podoba mi się oferta okularów przeciwsłonecznych Rayban. W zasadzie każdy model ma w sobie to "coś". Ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu.
 9. Polecicie jakiś fajny model? Będę ogromnie wdzięczna za info.
 10. Z tego, co wiem, firma Plisy Okienne się w tym specjalizuje. Sprawdź ich ofertę na żaluzje fasadowe w Warszawie- również na wymiar, nawet do niestandardowych okien.
 11. Orientujecie się może gdzie w Warszawie zrobią mi zewnętrzne żaluzje do okien o niestandardowych wymiarach?
 12. Znacie już może tę pasiekę online? Możecie w tym sklepie zakupić miód naturalny nie wychodząc z domu, w bardzo korzystnej cenie :) Warto sprawdzić
 13. Bardzo się cieszę, że mogę zaktualizować swój program nauczania w TECH, ponieważ studiuję tytuł magistra w zakresie pierwszej pomocy psychologicznej, gdzie jestem bardzo zadowolony z uwagi, jaką otrzymałem, bardzo zaktualizowany i łatwy do zrozumienia materiał był dla mnie bardzo przydatny, aby przejść o krok dalej w mojej karierze. Całkowicie polecam tę uczelnię.
 14. Artificial intelligence goes beyond limits A lot of people are scared of such technological growth. Well, they might be right. When machines start recognizing pictures, and videos, and describe them to us, it means that technology is taking these robots beyond their limits. The good news is that there is a use USA Email List to this technology. It is not only developed to win a challenge, or defy the limits of research and technology. As I mentioned earlier, Facebook uses artificial intelligence it to expand its community, without excluding anyone. Facebook When it comes to artificial music, some applications identified this new trend and working around it. There’s a mobile app called life that plays music according to your state of mind and your mood. You might ask yourself, how does a machine know what one is feeling in real time? The machine gathers information about the person’s behavior or their location location and analyzes their mood. Some data analysts use Instagram filters for example, to identify the user’s mood: dark colors reflect sadness, whereas bright colors represent happiness. This music mobile application is said to help people in pain by distracting them and using the popular benefits and virtues of music. Maybe machines will help us create new music genres, by combining different algorithms. Or maybe this new invention will help people manage their stress or heal their pain, music being the cure to everything! We can see the bud of that technology today with Spotify that can detect your running speed and adapt the music type and tempo.
 15. Witam, uczyłem się w Tech i polecam go, ponieważ platforma jest łatwo dostępna, nie jest ograniczona pod względem harmonogramów, zawartość jest aktualna i ma dwanaście godzin szkolenia.
 16. Earlier
 17. Kochałem.!! Bardzo podobają mi się harmonogramy, zawsze są chętni do pomocy i tego, jak wiele się nauczyłem w tak krótkim czasie... Po prostu UWIELBIAŁEM to, gorąco polecam
 18. Cześć, moim zdaniem Tech to dobra opcja na doskonalenie umiejętności w zawodzie z dobrymi nauczycielami i bardzo wzbogacającymi materiałami.
 19. Ta uczelnia zapewnia narzędzia umożliwiające rozwój wybranej kariery zawodowej. Są innowacyjni, oddani studentom i jestem pewien, że pomogą Ci w karierze zawodowej.
 20. Hoy en día, la flexibilidad en los estudios es crucial. Es por eso que me gustan aquellas instituciones que ofrecen una variedad de programas de posgrado que se adaptan a cada horario y situación. Es genial poder aprender a tu propio ritmo y desde cualquier lugar con conexión a Internet.
 21. Cześć, niedawno ukończyłem studia magisterskie z tworzenia aplikacji na Tech University, polecam, treści są aktualne, jest pomoc dydaktyczna, najlepsza jest metodologia i dynamizm platformy.
 22. Dobra metodologia studiów w porównaniu do innych tradycyjnych uczelni, polecam.
 23. Jestem tego samego zdania, kursy są bardzo ważne w rozwoju naszej kariery. Zawsze też musimy dbać o mobilność by dotrzeć do pracy na czas. Także w dzisiejszych czasach trzeba się zastanowić nad tym czy nie lepiej wybrać samochodu nowego. Wtedy tylko będziemy mogli liczyć na jego niezawodność w połączeniu z komfortem jazdy w najtrudniejszych warunkach. Zobaczcie modele takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/nowy-spring.html by przekonać się o tym jak wygląda wysoka jakość w przystępnej cenie.
 24. jamie

  Ciekawa fantastyka

  "Głos Pana" Stanisława Lema. "Niezwyciężony", także Lema. "Dobry omen" duetu Terry Pratchett i Neil Gaiman. Do pośmiania się "Technomagia i smoki" Marka Utkina.
 25. Polecam jakieś lepsze deski do serów, zawsze do każdego na parapetówkę po raz pierwszy bierzemy, jeszcze się nie zdażyło żeby ktoś był niezadowolony. Wybieramy takie na ogół ok. 200 zł, fajne egzemplarze można w tej cenie już dostac Jeśli masz nieco mniejsze fundusze, polecam zajrzeć sobie do księgarni: https://matfel.pl/ i podarować jakiś łądny album W księgarni mają sporo promocji oraz przecen.
 26. Fantastyka dla dorosłych do 300-400 stron, mogą być tomy. Gustuję głównie w fantastyce dla dzieci i młodzieży, ale chciałabym przeczytać coś dla mojego wieku (34 lata!), ale bez jakichś wojen, polityki gatunków, bez jakichś narad plemiennych, no nie wiem, jak to opisać...
 27. Jak w temacie. Czy macie jakieś pomysły co warto jest podarowac znajomym? Dawno nie byłem na takeij imprezie, nie wiem w sumie co sięo becnie daje
 28. ddtt

  Filmy reklamowe

  Od siebie polecam kontakt ze Storymakers: https://www.storymakers.pl/video/filmy-reklamowe Mają duże doświadczenie w tworzeniu takich filmów reklamowych. Bardzo często filmy reklamowe kojarzone są ze sporymi budżetami, ale tak naprawdę nie trzeba wydawać na nie dużo. Jeśli nie będzie to duże zlecenie, to nie zapłacicie dużo. Najlepiej będzei jak zobaczysz sobie ich portfolio i ocenisz czy Ci się podoba.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...