Jump to content

Rogal

Moderators
 • Posts

  2850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Rogal last won the day on October 20 2012

Rogal had the most liked content!

2 Followers

About Rogal

 • Birthday 12/08/1990

Recent Profile Visitors

43666 profile views

Rogal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

50

Reputation

 1. AMD tylko i wyłącznie! Nie płaćmy zielonym!
 2. Piotrze, twoje przygody z serwisem oznaczają, że serwis był słaby . Tyle w temacie //Rogal, nunu. ShockY
 3. Btw, myślę że przyda się to do poczytania wszystkim: http://techniki-pozycjonowania.pl/wiki-sa-niebezpieczne-skutecznosc-programow Pozyskiwanie linków ze stron typu Wiki to postawienie strony i instalacja na niej tego skryptu co używa Wiki . Także linki takie jak inne pozyskiwane w ten sposób. Nie mówię, że złe ale nie mega super ekstra wypas.
 4. Rogal

  Blacklight: retribution

  Sporo ciekawych shooterów F2P wychodzi ostatnio. Arctic Wolf np. wydaje mi się, że będzie to absolutny hit jeżeli chodzi o F2P. Bo podejście do gier w które możesz grać za darmo bardzo się zmieniło, od kiedy League of Legends odniosło sukces .
 5. Podejrzewam, że baza którą się szczycisz i te teksty które chcesz pchać to zwykły spam z mieszary. I szczerze to nie krytykuję Cię za to, bo robię tak samo, tylko ostrzegam przed blastowaniem swoich stron firmowych/forumowych bezpośrednio z takich śmieci. Google patrzy - na linki po ostatniej aktualizacji jeszcze bardziej.
 6. Download speed 35 - 40 Kb/s - witaj Tarnobrzegu! :)

 7. Podsumowując dzisiejszy paintball: fragrate like a boss! :]

 8. Zabrzmi to głupio, ale...Czy ktoś ma dostęp do normy PN-EN ISO 6892-1? :P

 9. Damn you, Tumblr....

 10. Baton i guma do żucia kosztują razem 1,10zł. Baton jest o złotówkę droższy od gumy do żucia. Ile kosztuje guma do żucia?

 11. Czasowa ważność linka ze zmianą hasła do profilu domen w 1and1.pl. Ktokolwiek to wymyślił jest IDIOTĄ. W momencie gdy mail z linkiem do mnie dotarł, link do zmiany hasła był już inactive i przywitał mnie błędem.

 12. PKO Bank Polski - uszkodziła mi się karta to dostałem nową z wyższą ceną za obsługę konta i innych dupereli. Uwielbiam ich.

 13. Piątek- tygodnia koniec i początek ;)!

×
×
 • Create New...