Rogal

Moderators
 • Zawartość

  2850
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Rogal w Rankingu w dniu 20 Październik 2012

Rogal posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

50 Zna się na rzeczy

8 obserwujących

O Rogal

 • Tytuł
  Zombie
 • Urodziny 08.12.1990
 1. AMD tylko i wyłącznie! Nie płaćmy zielonym!
 2. Piotrze, twoje przygody z serwisem oznaczają, że serwis był słaby . Tyle w temacie //Rogal, nunu. ShockY
 3. Btw, myślę że przyda się to do poczytania wszystkim: http://techniki-pozycjonowania.pl/wiki-sa-niebezpieczne-skutecznosc-programow Pozyskiwanie linków ze stron typu Wiki to postawienie strony i instalacja na niej tego skryptu co używa Wiki . Także linki takie jak inne pozyskiwane w ten sposób. Nie mówię, że złe ale nie mega super ekstra wypas.
 4. Sporo ciekawych shooterów F2P wychodzi ostatnio. Arctic Wolf np. wydaje mi się, że będzie to absolutny hit jeżeli chodzi o F2P. Bo podejście do gier w które możesz grać za darmo bardzo się zmieniło, od kiedy League of Legends odniosło sukces .
 5. Podejrzewam, że baza którą się szczycisz i te teksty które chcesz pchać to zwykły spam z mieszary. I szczerze to nie krytykuję Cię za to, bo robię tak samo, tylko ostrzegam przed blastowaniem swoich stron firmowych/forumowych bezpośrednio z takich śmieci. Google patrzy - na linki po ostatniej aktualizacji jeszcze bardziej.
 6. Download speed 35 - 40 Kb/s - witaj Tarnobrzegu! :)

 7. Podsumowując dzisiejszy paintball: fragrate like a boss! :]

 8. Zabrzmi to głupio, ale...Czy ktoś ma dostęp do normy PN-EN ISO 6892-1? :P

 9. Damn you, Tumblr....

 10. Baton i guma do żucia kosztują razem 1,10zł. Baton jest o złotówkę droższy od gumy do żucia. Ile kosztuje guma do żucia?

 11. Czasowa ważność linka ze zmianą hasła do profilu domen w 1and1.pl. Ktokolwiek to wymyślił jest IDIOTĄ. W momencie gdy mail z linkiem do mnie dotarł, link do zmiany hasła był już inactive i przywitał mnie błędem.

 12. Aplikacja Unlocker powinna pomóc
 13. PKO Bank Polski - uszkodziła mi się karta to dostałem nową z wyższą ceną za obsługę konta i innych dupereli. Uwielbiam ich.

 14. Piątek- tygodnia koniec i początek ;)!