Skocz do zawartości

Różne śmieszne linki do fotek/filmików/gier


Rogal

Recommended Posts

Świetną serię filmików znalazłem. Gordon Freeman jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci z gier w historii, ale nikt nie zna jego głosu, bo nigdy się nie odzywa. Ten fakt wykorzystał  Ross Scott  i stworzył serię filmików Freeman's Mind, w których podstawia przemyślenia Gordona podczas gry w Half-life 1.

http://www.youtube.com/show/freemansmind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • Odpowiedzi 397
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale ja grałem w HL2 i pamiętam w.s.z.y.s.t.k.o. Każdą lokację, przez którą przejechał ten pociąg. Heh, miło było powspominać "młodość", a HL2 był kawałkiem niespotykanie dobrej gry.

Domyślam się, że to było na SDK bo jakby inaczej, ale odwzorowali levele i zrobili zgrabne "streszczenie" HL2 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Może i nie śmieszne' date=' ale zasługuje na uwagę[/quote']

Rynek konsolowy w ogóle zasługuje na uwagę ostatnimi czasy. Jest na tyle rozwojowy, że zakup jednej dobrej i długiej produkcji jest dobrym rozwiązaniem pod każdym względem. Nie ukrywam, że myślę nad konsolą bardziej niż nad PeCetem, bo dostępność i jakość mam od ręki.

A jakiś lekki lapek do neta i pracy będzie sobie stał gdzieś obok :D Intryguje mnie tylko kwestia grania konsolowiec vs PeCetowiec - czy można normalnie ze sobą współzawodniczyć przez internet?

Mobile tricks pokazuje zaś że jest kilka niestandardowych rozwiązań telefonicznych - ja swojego często używam w nocy jako latarki jak czegoś nie mogę znaleźć :D

Co do short filmów....niektóre są dobre, ale najlepsze są te krótkie i śmieszne. Jeżeli któryś "krótki" (lol :D) reżyser chce ogarnąć za dużo w 10-20 minut to wychodzi z tego kaszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak serwery mieszane dla PC i konsol. Byłoby to raczej niesprawiedliwe dla konsolowców zwłaszcza w FPS'ach i strategiach.

Ja się zastanawiam nad PS3 dla gierki Heavy Rain :D, ale na pewno nie w najbliższym czasie, może na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...