Jump to content

Ralliart

Administrators
 • Posts

  3101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Ralliart last won the day on March 8 2016

Ralliart had the most liked content!

1 Follower

About Ralliart

 • Birthday 09/09/1982

Recent Profile Visitors

19164 profile views

Ralliart's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

74

Reputation

 1. Ogólnie jak dla mnie te Twoje starania to trochę sztuka dla sztuki. Bo niby co miało by dać połączenie USB-C - DP? Ja mam aktualnie Della U3821DW i podpinam się poprzez USB-C laptopem, ale mój monitor obsługuje Power Delivery i transmiję obrazu na jednym kablu (dołączonym do monitora) i wtedy ma to sens. Miałem też ThinkPada T490 i tam też było to obsługiwane. W wypadku gdy chcesz tylko przekazać obraz pozostałbym przy porcie DP.
 2. Zdecyduj się jaki masz problem z komputerem, bo widzę, że piszesz dwa posty na zupełnie inny temat.
 3. Sprawdzałeś kompatybilność na stronie producenta? W przypadku takich rozwiązań nie zdziwiłbym się gdyby były jakieś ograniczenia w BIOS
 4. Jakie gry/ jakie ustawienia? W obudowie jest jakiś kurz?
 5. Nie jest nic wymagane, sam dongle wystarczy. Takie modemy nie będą lepsze od topowych smartfonów z włączoną funkcją routera. Tylko w wypadku kiepskiego zasięgu i możliwości podłączenia zewnętrznej anteny będą lepsze.
 6. Niestety, ale nie da się tak zrobić, 1 port = 1 komputer. Czasami z braku innej możliwości robi się coś takiego, ale zawsze kończy się to na dwóch portach po każdej ze stron (no i prędkość z racji wykorzystania 4 żył jest ograniczona do 100Mb/s)
 7. Da radę, ale ja bym dla pewności dokupił sprzętowy moduł do przechwytywania obrazu https://www.highgroundgaming.com/best-capture-cards/ Chociaż Twoja karta powinna wspierać Nvidia ShadowPlay
 8. Możliwe, że to wina routera - coś resetuje ci DHCP? Ja bym sprawdził czy da się ustawić adres na sztywno przez rezerwację na routerze.
 9. Program do odzyskiwania danych. Wszystko zależy od tego jak długo był podłączony - część urządzeń formatuje dysk zanim zacznie na nim zapisywać.
 10. Trochę późno, ale moim zdaniem nie ma żadnego uzasadnienia dla takiego telewizora 1. Nie oglądasz telewizji sam, a kąty widzenia są zaburzone przez krzywy ekran 2. W sporej odległości od TV traci to sens 3. Kiepsko się ogląda nie na wprost
 11. Ze względu na rdzenie i taktowanie w pewnych sytuacjach lepszy będzie i7 640, ale ten Pentium nie powinien od niego znacząco odstawać.
 12. Lenovo B590 + SSD i powinno być dobrze. W takich konfiguracjach najwięcej zyskasz samym dyskiem. Procek ma drugorzędne znaczenie. Poza tym masz dwa lata różnicy w dacie premiery.
×
×
 • Create New...