Jump to content

nikos

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About nikos

 • Rank
  Piszący
 • Birthday 01/01/1
 1. Gdybyście mieli wymienić wyłącznie takie hostingi, które was jak dotąd nie zawiodły, to... czy byłaby jakaś pozycja na tej liście? U mnie przez 7 lat tylko jedna - Hekko. A wcale nie korzystałem wyłącznie z tanich serwerów...
 2. Gdzie przedłużenie domeny PL wychodzi najtaniej? Gdzie je trzymacie i dlaczego? Mowa o ilościach hurtowych?
 3. Etam...Na https://geekee.pl/masz myszki Gamdias - w moim przypadku super się spradzają. Najlepiej mieć ponad 200 zł budżetu, ale na tych tańszych również zauważysz sporą różnicę w stosunku do klasycznych myszek. Jeśli gracz na poważnie to tym bardziej warto.
 4. Czy ktokolwiek z Was trzyma strony na darmowych hositngach? Moje zdanie jest takie, że to strata czasu i zdrowia, ale może istnieją jakieś perełki? ;-)
 5. Ile kosztuje porządny odtwarzacz mp3 i czy waszym zdaniem jest sens kupować coś takiego - http://audiomagic.pl/ ? Tzn. tam są również dosyć drogie sprzęty - pytanie tylko na co dokładnie to się przekłada, czy wynika z tego jakaś szczególna jakość?
 6. Gdzie faktycznie można korzystać z taniego hostingu? Mam konto w tej samej firmie od wielu lat - czy dużo jest dobrych i tanich ofert na rynku?
 7. Gdzie faktycznie można korzystać z taniego hostingu? Mam konto w tej samej firmie od wielu lat - czy dużo jest dobrych i tanich ofert na rynku?
 8. Jak w temacie. Oczywiście chodzi o kwoty za przedłużenie, a nie za pierwszy rok. Bo w pierwszym roku prawie wszędzie jest tanio ;-)
 9. Mam USB przy Netgear DGN2200. Zastosowanie polega właśnie na stworzeniu dysku sieciowego, przynajmniej w naszym przypadku - bardzo przydatna opcja.
 10. Oferty bez ograniczeń transferu nie istnieją - kiedy strona zaczyna obciążać porządnie serwer to konto wylatuje, mialem już taką sytuację. Założyłem już to konto na hekko na weekendzie. Dzisiaj o 10.10 wysłałem 4 pytania, o 10.18 miałem odpowiedź, więc support istnieje. Z czystej ciekawości przetestuję też hosting o którym piszesz, chociaż na pewno na nic zagranicznego na dłużej bym się nie zdecydował.
 11. Zapytałem google o opinie o tym hostingu, kliknąłem w pierwszą odpowiedź i tak 2/3 jest negatywna(przynajmniej na pierwszej stronie). To nie zachęca. Przy serwerze nie tyle najważniejsza jest najniższa cena, co raczej maksymalna jego stabilność. Co mi po hostingu który zalicza pady?
 12. Hmm... a jaki to ma sens? 9 zł miesięcznie x 12 = 108 zł W Hekko za tyle mam 6 GB danych i 40 transferu na miesiąc. Nawet jeśli będzie więcej w pakiecie to co z tego, skoro support będzie obcojęzyczny. Jak wyjaśnić po angielsku techniczne tematy? Chyba to kiepski pomysł...
 13. Szukam taniego konta hostingowego. Aktualnie moim numerem 1 jest konto w Hekko za 43 złote na rok. Czy znajdę gdzieś lepsze, zakładając, że firma obsługująca to konto hostingowe będzie pewna?
 14. Zapraszam do skorzystania z możliwości taniego wyjazdu do Austrii. Oto ten wyjazd: narty Austria Wyjazd jest dosyć drogi, ale mogę obniżyć cenę. Sami nie możemy się na nim pojawić. Zainteresowani?
 15. nikos

  Laptop

  Warto jeszcze zwrócić uwagę na laptopy Lenovo --> http://www.gral.pl/Lenovo+G560L+P6100+2GB+500GB+Win7HP_182.html Ten zestaw z Windows 7.
×
×
 • Create New...