Skocz do zawartości

Konfiguracja Microsoft Outlook...


Rogal

Recommended Posts

Jak w temacie - ta sama familia i kolejny problem. Mąż klientki chce mieć swojego maila służbowego zintegrowanego w kliencie poczty Microsoft Outlook. Niby wpisał wszystkie dane, tak jak podał mu informatyk w pracy, jednak nie może odbierać wiadomości przychodzących.

Stąd moje pytanie - czy ponowne utworzenie konta coś zmieni? Jeżeli nie, to co może być przyczyną?

edit:

Zapomniałem dodać, że wysyłanie wiadomości z konta jest możliwe, niestety do klienta wiadomości wysłać już nie można. Np. jeżeli ja wyślę do niego maila, to na moją skrzynkę przyjdzie powiadomienie o niedostarczeniu wiadomości (Mail Delivery Error).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zapomniałem dodać, że wysyłanie wiadomości z konta jest możliwe, niestety do klienta wiadomości wysłać już nie można. Np. jeżeli ja wyślę do niego maila, to na moją skrzynkę przyjdzie powiadomienie o niedostarczeniu wiadomości (Mail Delivery Error).

Ok, ale to zbyt lakoniczne, bo Mail Delivery Error może mieć kilka powodów, w treści e-maila powinien być właściwy komunikat, trzeba go przeczytać. Jeżeli nie może odbierać wiadomości to może mieć ustawiony niewłaściwy port dla smtp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

No tak, albo zły port, albo hasło... przecież może być masa problemów. A może jest problem z siecią, wiesz: jakieś śmiezne blokady jak u nas w pracy. Sprawdź z innym programem pocztowym, np: Opera. Jak tam też ustawienia, które działają w innej lokalizacji nie będą działać to już wiesz, że to nie wina Outlooka. Toż to kilka minut (łącznie ze ściągnięciem, instalacją i konfiguracją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Nie, to jakiś osiedlowy net. Temat nieaktualny zresztą.

#include <stdio.h>

int main void

{

/*

printf("Generalnie już tam więcej nie poszedłem, od kiedy skazałem ich maszynę na śmierć :) Wziąłem kasę, historie zamknąłem, potem zrezygnowałem ze studiów, jestem średnio zadowolony z obecnej fuchy + mam śmianie z Netii. Wiecie, że złożyłem papiery jakiś czas temu na przedstawiciela handlowego? Jakiś czas temu, to coś w okolicach lutego bądź marca...Fajansiarze się nie odezwali. Przedwczoraj dzwonią, umawiają mnie na rozmowę. I co? Stanąłem przed budynkiem hotelu, w którym miała być rozmowa i....zwątpiłem. Po pierwsze zatrudniają 10 osób, po drugie sprzedaż D2D ewentualnie Call Center i proponowane zarobki 2050 złotych. WTF? Wałek.

Będąc w robocie dostałem smsa od niejakiego szefa regionalnego, który poinformował mnie, że "pozytywnie przeszedłem dzisiejszą rozmowę i jestem przyjęty na szkolenie ofertowe". Zabawnie nie? Zostałem przyjęty dalej nawet nie widząc twarzy tego człowieka. Obawiam się, że jutro zaczynam nową pracę, bo będę przeszkolony + niedługo zapytają o konto w banku, żeby przelać pierwsze pieniądze. Fuck Yeah (zawsze po skończonej rundzie).*/

getchar();

return0;

}

także odpowiedziałem na kilka postów i nieco przyspamiłem, ale jak widzicie zastosowałem pewien znany mi z C chwyt, który ominął wasze prawa :) Zastosowanie /* */ nie wyświetla komentarza!

No tak...ale to nie jest C :|

Anyway poznaliście moją historię - mogę teraz zamknąć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...