Skocz do zawartości

Quiz około informatyczny


eishe

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to ja zadam pytanie z mojej ulubionej gry, czyli Team Fortress 2. Która klasa jest uważana za najmniej skillową i dlaczego?

Mała podpowiedź: chodzi o pewne określenie stylu gry. Można poprzeć filmikiem jak ktoś znajdzie jest jeden bardzo charakterystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Szpieg to chyba najtrudniejsza klasa w całej grze, ale i najciekawsza (przynahmniej dla mnie). Medyk jest dość prosty, ale nie jest tak znienawidzony przez graczy, bo wsumie głównie z nienawiści do tej klasy wielu graczy uważa ją za no-skilla i najprostrzą klasę do grania. I po części to jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak Pyro :D. Jest uważany za najbardziej noskillową klasę. Chociaż to nie do końca prawda, ale mówi się, że wystarczy stosować taktykę W+M1 czyli wciskać W (bieg do przodu i spamić miotaczem) Ten filmik pokazuje że grając pyro można usunąć wszystkie klawisze i włożyć tylko W.

Ale w praktyce to nie zawsze się sprawda, ale taka opinie ma generalnie ta klasa, choć są filmiki pokazujące jak można grać Pyro ze skillem,a le to już dla zaawansowanych. Niestety najlepszy filmik jaki znałem został usunięty.

edit: znalazłem inny filmik pokazujący skillowego pyro

Flareblasting 2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to teraz pytanko z Wolfensteina ET :D

Ja zazwyczaj grałam sobie inżynierem, ale pytanie będzie dotyczyło takiej postaci jak Covert Ops. Jest to postać, która potrafi zdjąć mundur z zabitego wroga i przebrać się w niego. Będąc w przebraniu może dostać się na tyły wroga, ogólnie może prowadzić akcje dywersyjne :P. Szpieg w mundurze wroga dla swoich graczy jest widziany w normalnym przebraniu, ale może zostać zdemaskowany przez wrogiego (czyli rzekomo swego) gracza. I właśnie moje pytanie: co powoduje, że Covert Ops straci przebranie, bądź zostanie zdemaskowany (kto go może zdemaskować, lub co musi on - cover ops - zrobić, żeby zostać zdemaskowanym)? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Trochę mało wyczerpująca ta odpowiedź... bo w zasadzie jeżeli Covert ops biega przebrany za wroga, to oni go widzą jako swojego. Jest jedna postać, która może go zobaczyć jako wroga, albo wyżej wspomniany cover ops musi "coś" zrobić, żeby się wydało, że jest wrogiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to daję odpowiedź....

Szpieg w mundurze wroga dla swoich graczy jest widziany w normalnym przebraniu, ale może zostać zdemaskowany przez wrogiego (czyli rzekomo swego) zaopatrzeniowca z odpowiednimi umiejętnościami lub gdy specjalnie zaatakuje przeciwnika (ewentualnie popełni skrytobójstwo ale na oczach świadków).

Ot co :D

no to zadaję next question :D

Dzięki czemu medykowi pasek kondycji nie maleje a poziom obrażeń wynosi 50% (czas działania ok.10sek). Też oczywiście Wolfenstein: Enemy Territory ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Oh to bylo protse pytanie. A o to odpowiedź:

Dzięki temu

First Aid Level 4: Adrenalina

Teraz mamy możliwość wstrzyknięcia sobie adrenaliny. Znajdujemy ją po przyciśnięciu dwa razy klawisza (domyślnie) "5". Po wstrzyknięciu sobie adrenaliny przez 10 sekund dostajemy o połowę mniej obrażeń oraz nie spada nam poziom adrenaliny przy bieganiu. Adrenalina jest oczywiście ograniczona tak jak strzykawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No prostszego pytania już chyba nie dało się wydumać :D A tak w ogóle, tą strzykawką można było "zatruwać" przeciwnika... fajnie się wtedy obraz rozmazywał i w ogóle nic nie szło zrobić, bo postać była cała jakaś taka nie do życia

A co do grania w wolfa... to ja wspominam bardzo fajnie :D Zawsze grałam na czeskiej Komnacie... fajna giera w sumie ;] Nawet na zamarzniętej wodzie postać nie potrafiła stabilnie się utrzymać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...