Skocz do zawartości

Komputer a internet


waaldii

Recommended Posts

Ostatnio są u mnie w domu 2 komputery: stacjonarny i laptop. Oboje są przyłączone do sieci (livebox 1 mega). I właśnie na stacjonarnym kompie internet muli tak ze nie da się nic zrobić. Co ciekawe jak wyłączę laptopa, ewentualnie odłącze go od sieci, internet ciągle chodzi. Za to w przenosnym komputzerze działa normalnie. Co moze byc przyczyna? ostatnio jak tak mialem to reinstal załatwił sprawę, jednak nie chcę robić reinstalla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zaraz, nie wnikam za specjalnie w rozwiązania tepsy, bo jakoś nie widzę siebie w roli klienta tejże firmy (wolę 50/10 Mbit/s w UPC za 90 zł/mc), więc wytłumaczcie mi coś: czy do odbierania i wysyłania pakietów sieciowych z routera "livebox" potrzeba ... specjalnego softu? Hahahhaha, ale to co pisaliście wyżej to było tak na poważnie czy żartujecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to lamerstwa ciąg dalszy...takie helpy nie muszą być instalowane...przykład? TP Link najtańszy i płytka konfiguracyjna - wkładasz, klikasz i po sprawie. 

Musi to być zatem jakiś klient, który ułatwia dostęp, tradycyjnie szybciej niż przez przeglądarkę lol. 

Btw - może się z firewallem to gryzło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...