Skocz do zawartości

Wycena 2x2Gb Corsair DDR2


Matti

Recommended Posts

"Nie wiem ile uda Ci się uciągnąć, bo na allegro większość kupujących chciałaby za darmo. " No tak, bo niby co jest takiego wartego wysokiej ceny w 800 megahercach i to w CL 5? Pocieszające jest to, że jest to 4 GB kit w dualu. Myślę, że spokojnie dostaniesz tyle co podał Ralliart, nie podałeś modelu pamięci (z radiatorami czy bez) ani fotek. Nic. Ale skoro liczysz na to, że trafisz właśnie na "jelenia" to wiedz, że nie tylko "jelenie" kupują drogo. Czasami też osoby, którym zależy na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeżeli wyprostowałyby mi się kwestie moich części to...bym kupił. Serio. Dlaczego do cholery jasnej nie mogę znaleźć 10 tysięcy na ulicy albo mieć za sponsorowany nowy komputer? Czy to takie trudne? 

W tym momencie moje okazyjnie kupione części jeszcze nie dotarły, sprawa będzie szła na policję, albo mama delikwenta odda mi pieniądze. Powoli odpuszczam temat. 

A co do tematu - pamiątki zacne, nie wiem czemu na nie fakasz Przem0l - 800 MHz w pamiątkach sprawuje się bardzo dobrze. Zresztą to jest Corsair - marka sama w sobie. 

Chociaż nie przeczę, że gdybym miał możliwość kupić taniochę z Chin to bym kupił - zwłaszcza, że jest to ta sama linia produkcyjna, ale sprzedawana jako podróbki bo brakło czasu na kontrolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dlaczego do cholery jasnej nie mogę znaleźć 10 tysięcy na ulicy

Ale jak się znajdzie to trzeba oddać... :)

Co wcześniej napisałem to nei tak że za 250 odddam :P

Ciągle zastanawiam się czy jest sens ich sprzedawania i za ile.

Tagi mam: 2x2Gb 800 cl5 4 DDR2 II gw wieczysta radiator RAM - coś można by było w tym zmienić aby poprawić liczbę wyświetleń?

Jednego mam który od razu sam zaproponował 185 ale jak wiadomo nawet 200 to nei jest to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nic nie trzeba oddawać :). No prove = never happened.

Rogal = czy to będzie Corsair czy Chinsair, 800@CL5 to nadal 800@CL5. Jeżeli jednak ktoś będzie kręcił i katował pamięci to wtedy można zastanowić się nad "markowymi" ale to też trzeba trafić egzemplarz, bo przecież markowi producenci selekcjonują układy na te, które mogą pracowąć z 1066 MHz, 800@CL6, 5 czy 4. I wtedy ciężko jest to przeskoczyć. Spójrz na Kingstona i jego Value Edition: toż to są najgorsze moduły na rynku: 800 MHz w CL6. Jak na moje to są albo fabrycznie podkręcane 533 albo odpady z krańca wafla modeli 800 MHz.

Co do ceny Matti: na twoje szczęście sprzedajesz "markowy" towar w radiatorach na dłuuugiej gwarancji, więc spokojnie możesz windować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...