Skocz do zawartości

Wycena GPU 4850


Matti

Recommended Posts

No proszę - widzę że szykuje mi się wydatek :) 

A na serio - próbuj sprzedać za wcześniej ustaloną kwotę - pytaj na forach, a na życzenie wystawiaj na allegro i tam dokonujcie finalizacji transakcji. Wiem co mówię, bo ja właśnie przechodzę koszmar z tymi moimi "tanimi" podzespołami. Od kiedy o nich napisałem paczka nawet nie trafiła do DHLa (jestem świeżo po rozmowie z gościem z infolinii). Każdy się patrzy tylko na siebie, ten który to wysyłał mówi, że coś nie tak zrobił koleś który miał to do DHLa dostarczyć, a ja czekam i czekam. Powiedziałem - do końca tygodnia daję czas na wyjaśnienie, od poniedziałku zbieram wszystkie materiały i udaję się na policję. Jeżeli będą opieszali w robocie to pojadę i odzyskam moje podzespoły/pieniądze sam. Bez pomocy prawa. 

Btw, Matti - dopuszczasz raty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/ati-4850-512mb-gs-niereferencyjna-gwarancja-6m-ce-i1222064857.html

Teoretycznie to tak, kasa od tak nagle nei jest mi potrzebna. Po znajomości - przejdzie :P Ale najważniejsza jest cena. Za 340 puszczę, Teraz co dopiero w okolicy dałem ogłoszenia że mam na sprzedaż, zobaczymy co z tego wyniknie i jak pójdzie licytacja. Dla mnie szczególnie nie spieszy się, toteż moge ją sprzedać nawet i za miesiąc.

Doskonale zdaję sobie sprawę iż nie jest to okazja - nie wiem czy Ci tak będzie się opylało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy w rzeczywistości trzymała ją, może photoshop, te zdj raz znalazłem przy jakieś licytacji 4850 Gainward i sobie pomyślałęm że przyda się :P

Na innych forach zapodałęem linki, stąd też jest już co nieco odwiedzin.

Jakby ktoś chciał jeszcze ogólną atmosferę podnieść, to zapraszam Was do licytacji, będzie mi niezmiernie miło a jak jeszcze wywoła to porządane skutki to już w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przy okazji nabycia dwóch Bad Company 2, pomyślałem, że warto byłoby wymienić grafę u Kasjo. Coś pokroju 8800/4850. Sęk w tym, że czasami pojawiają się perełki. 4870 z 1.5 roku gwarancją za ~430 zł.

Co do tego 4850 GS, cena uważam jest dobra. Czekając dłużej tylko będziesz patrzał jak będzie ona maleć, bo ceny nowych zabawek też będą iść w dół. A za kilka tygodni AMD wypuści Radeona serii 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...