Skocz do zawartości

Odtwarzacz muzyki


waaldii

Recommended Posts

Czyli jest tak jak myślał Rogal. Zastanawiam się nad tym czy mógłbyś skorzystać z jakiegoś programu do monitorowania wciskanych klawiszy i reakcji na to wydarzenie. Bo faktycznie gry komputerowe tworzą dosyć zamknięte środowisko pracy. Poszukam jeszcze i dam Ci znać w razie jakichś odkryć w tym temacie, bo na razie google kieruje mnie w zupełnie inną stronę poprzez swoje wyniki wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz zainwestować w nową klawiaturę - najtańszy SlimStar to wydatek rzędu 35 złotych w większości sklepów komputerowych. Tutaj masz moją recenzję: 

http://www.gurupc.pl/index.php?/topic/490-slimstar-320-tania-klawiatura-do-biura/page__p__4339__hl__slimstar__fromsearch__1#entry4339

Ewentualnie jakiś Tracer - teraz masz małe szanse, że znajdziesz inną niż "slimy", ale idzie się przyzwyczaić :) Ewentualnie zainwestuj w coś jeszcze lepszego, ale to już twój wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sprawdziłem i lepszej odpowiedzi niż klawiatura multimedialna nie ma. Są sugestie co do wtyczek pozwalających na sterowanie muzyką np. przy pomocy iPoda, ale to Cię chyba nie urządza. Ostatnia opcja to sprawdzenie czy uda Ci się przypisać do jakichś zwykłych klawiszy funkcje specjale (typu sterowanie muzyką).

edit: teoretycznie jak posiadasz na klawiaturze klawisze: sleep, wake i power możesz zmienić kody które wysyłają, ale do tego potrzebny by był nowy firmware. Potrzebne kody można wziąć stąd: http://www.bing.com/search?FORM=MSSBMN&q=whdc%20device%20input%20Scancode%20mspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie takie przyciski na klawiaturze też muszą wysyłać jakieś standardowe polecenia do systemu, ale to jest dla mnie zbyt nisko poziomowe.

Rogal dla mnie klawiatura inna niż slim to automatyczna dyskwalifikacja, nie umiem już pisać na klawiaturach z wysokim skokiem, wydaje mi się, że haczę o klawisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Właśnie Micz dlatego trzymam się kurczowo wysokiego profilu. Lubię "haczenie" o przyciski, bo wtedy wiem gdzie trzymam rękę i łatwo jest mi precyzyjnie trafić w to co chcę - szczególnie gdy na przemian doświadczam zonka, rozpaczy, maniakalnej radochy i agresji. Mowa jest o graniu :). Tam nie ma czasu na szukanie "F5" czy innych "strategicznych" przycisków po kilku hitach z piąchy w klawę .

Co do samej idei zapodania dźwięków Sebal... czy nie chodzi Ci to ułatwienie sobie i innym graczom życia poprzez nagranie komunikatów i po prostu odpalanie ich na przycisk? Wiem doskonale, że często nie ma czasu na pogawędki, tylko trzeba szybko ostrzec jednocześnie kosząc towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przem0l zaczynasz bardzo drażliwy temat - a wiesz, że to temat studnia :) Wysoko profilowe i nisko profilowe nie są lepsze albo gorsze - nie ma czegoś takiego jak szukanie przycisków na klawiaturze. W ogóle, co to za argument :) 

Powiesz mi, że klawiatury robione dla graczy są do dupy, bo nie są wysoko profilowe? A może jako obronę dodasz, że są nachylone pod pewnym kontem co pozwala zahaczać? 

O dziwo - piszę szybciej niż na starych klawach pod PS/2, robię przy tym mniej hałasu i nie słucham za głową "ale się tłuczesz!". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...