Skocz do zawartości

Archlord - nasz skład i ustawki


Przem0l

Recommended Posts

No nie wiem jak reszta, bo ja gram na Gaiahonie, tym pierwszym serwerze. Nick mam Rogalik18, a nazwa postaci to Dziubas.

Jedyne co mnie irytuje, to fakt że nigdy, nawet jak Przem0l da znać, że jest online, nie mogę się z nim skontaktować. Imo najlepszym rozwiązaniem będzie spotkać się w jakiejś neutralnej wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal!!! OMG!!! Mówiłeś, że mamy założyć konta na NOWYM serwerze (tym pierwszym). To założyliśmy na nowym i pierwszym, ale nie mówiłeś, że pierwszym w hierarchii powstania. My zrozumieliśmy, że na pierwszym od góry ;).

Ja swojego konta nie będę ruszać bo mam 37 level ;) (Kasjo chyba 26).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No dobrze, ok ;). Jakoś nam się wiedzie... przy okazji: jaki masz level? Jak poniżej 30-tki to szybko u nas nadrobisz ;). Dziś padnie 40 poziom. Nie powiem, ta gra wciąga. Jak myślisz o zarabianiu to wypadałoby żebyś miał powyżej 60 poziomu, chodzi o porządne potworki i konkretny loot. Jeżeli ja kupiłem wczoraj za 9,78 zł 250 mln to znaczy, że nie da się zarobić na niskim levie ;). Żebyś dostał za "godzinę grania" 10 zł netto to musiałbyś w ciągu tej godziny wystawić ćwierć miliarda. I oczywiście musiałbyś mieć stały taki dochód, czyli po 8 godzinach mieć 2 miliardy GP... wystawione na aukcji, bo zarobione musiałbyś mieć o 25% więcej. Taki jest "podatek" za przemianę złota w Gold Coins. Czyli 2,5 MLD na 8 godzin grania... szczerze? Nie masz szans, a to przecież tylko nieco ponad półtora tysia miesięcznie (od poniedziałku do piątku, w/g całego etatu).

Ale gra jest fajna. Mając kasy jak lodu kupuje się super przedmioty, do tego walka w drużynie (każdy może być gdzie indziej) i porządne expowisko i gra sprawia przyjemność, a nie katorgę jak w CA. Znajac życie już mi się pokończyły w CA wszystkie itemy i złoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mam 25 lvl, zbliżam się do 26, ale tam dorwałem gildię, chociaż nie przeczę, że z chęcią bym z wami pograł ;)

Jeżeli zagwarantujecie mi że mnie jakoś na start wyposażycie to zaczynam grać u was jeszcze dzisiaj ;) Tak się składa, że CA poleciało z dysku, bo to nie miało większego sensu tak grać samemu.

Podejrzewam, że dalej będę robił knighta, chociaż masakrycznie zmieniłem buidl, by w przyszłości oszczędzić na reset orbach - nomen omen w ciul kosztują. A build który miałem zakładał reset 3 skilli, bo ppunkty należało dać w trzy skille (broń dwuręczna). A tak ja mam broń tylko jednoręczną plus shield, czyli w te 2 inne skille nie dałem nic. Co za tym idzie - jeden darmowy reset na 50 lvlu mi przysługuje - Linerar Blow poleci i punkty dam gdzie indziej. No i postać zrobiona ;) Czy jest źle? Bynajmiej nie, narazie.

Czekam na waszą wypowiedź w mojej kwestii. No i w grze dużo gadam, czyli mam mnóstwo pytań, głównie o expowiska.

Btw, macie jakąś rozpiskę gdzie na każdym poziomie najlepiej expić? Wiecie, coś takiego jak było w Diablo 2 - do 10 lvlu Tristram, do 20 Tomby, do 40 Baal Runy normal, a potem do 70 baal runki na koszmarze. Kolejne lvle to baal runy na piekle. Ofc było inne wyjście, czyli Diablo Runy na hell'u, na 5 lvlu zaczynająć. Podczas jednej "sesji" nabijało się 10 - 15 lvl'ów. Ta gra niestety to blokuje...

Więc jak pojawi się jakaś rozpiska co do expowisk to dzisiaj zaczynam u was :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie obraź się, ale myślałem że jakieś dziecko się do mnie doczepiło ;) Dlatego Cię olałem.

No to pozostaje nam tylko dowiedzieć się na jakim serwerze grają Kasjo i Przem0l, to zaczniemy grać z nimi tam.

Niby mam u siebie już 26 lvl, ale zawsze dla znajomych z klanu mogę to zrobić i założyć nową postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przeżyjemy i bez tego ;) Miło się dzisiaj grało Micz, naprawdę. Powiem szczerze, że nie widzę sensu zaburzać rytmu grania, skoro i tak może być fajnie. Mam 26 lvl z zacięciem na 27, świetne skille, rozpisane na podstawie build'a, który sam modyfikowałem i jest git.

Co z tego, że męczę się na 1 AoE, skoro zaoszczędziłem kilka punktów? Wg builda którego realizuje mój knight do 50 lvla jedzie na 2h weapon...A ja jadę na 1h blunt +5 i shield który jest lekko mówic crapowy. No ale żyję jakoś. Na 50 robię reset skilli i zaczynam maksować inne staty ;)

Aha...no i handel - dziś ponad 2 miliony złota zarobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Większość z tego co mi napisałeś nic mi nie mówi ;). Tylko ja uprzedzam, że ja szybko takiemi grami się nudzę, zazwyczaj koło 30 lvl ;). Jeszcze nie powstał MMO, który spełniał by moje oczekiwania WH Online jest blisko, ale i tak ma pewne wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeżeli zagwarantujecie mi że mnie jakoś na start wyposażycie to zaczynam grać u was jeszcze dzisiaj ;)

Powiedz jaką wybierzesz rasę a dostaniesz "wyprawkę", o jakiej mogą pomarzyć "nowi" ;). Tylko musimy się zgadać na GG.

Micz - tak samo, GG mam zawsze wyłączone, ale jak coś to podeślę Wam itemki.

Info dla hardcorowców - gram w Archlorda z wyłączonym dźwiękiem (bo to co tam jest to dźwiękiem nazwać nie można) a z głośników leci soundtrack z Quake 3 Arena (zaraz po nim Behemoth) ;). Klimat może nieco inny ale JEST :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...