Skocz do zawartości

Komp na sprzedaż (części)


waaldii

Recommended Posts

Sprzedam starego kompa na części. Niestety sprzedałem okablowanie, przybajmniej niektóre więc nie moge sprzedać go w całości.

Opis:

Intel Celeron D 2,93 ghz

Nvidia Gforce 5200 fx 128 mb

2x 512 mb ram kingstona ddr

Dystk twardy chyba samsung 500GB ale jeszcze sprawdzę jak się nazywa

Płyta główna bliżej mi nie znana

Jesli macie jakieś pytania to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Oo, Celeron D... not bad. Co z zasiłką, obudową, jakimś napędem CD, DVD, Ultrum3... :). I podaj model (oraz producenta) płyty głównej.

Pojawia Ci się on podczas uruchamiania się kompa, jest w zakładce Informacja o systemie, jak również jest nadrukowana na samej płycie (poziomo lub pionowo. Jak mniemam płyta jak i grafa to AGP, a pamięci to DDR 400 MHz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

DDR to jednak jedna kostka i tak to 400 MHz od PATRIOTA.

Dystk twardy jest od Western Digital. Chyba jednak ma 400 GB.

Co do napędów to mam starego LG CD-Roma, max szybkośc to 52. Ma nawet pokrętło do zgłaśniania oraz przycisk play;) Ale ma słaby "wyciągnik" to znaczy nie zawsze otwiera się za pierwszysm razem.

Drugi napęd to Sony NEC Optiaric DVD/CD

karta grafiki jest taka jak mówiłem, czyli 5200 Fx z tym że była chyba modyfikowana, bo ma dopisek WinFast. Ma wyjście Svideo i video. Jest na złącze AGP.

Płyta główna od ASRocka, P4S61I, to model? Chyba że Prescot to model. Bo nie wiem;p

Ma wentylator zamieszczony na procku i w obudowie. Zasilacz to Altix ATX-300PT. Całości sprzedac nie mogę bo sprzedałem niektóre kable. M.in. zasilania dysków. I te szerokie też. Obudowa czarna, nie wiem jaka nazwa. Zakręcana na 1 śrubkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Napis "WinFast" na karcie grafiki to nie jest "SOPMOD CQBR Ghille CAMO Mei`s Edition", ale nazwa producenta. Jak Asus, Intel czy Nałęczowianka. Model 5200 to najsłabszy z serii 5, która była średnio udaną i szybko zastąpioną 6 (ah, te kultowe 6600GT).

Te 400 GB to nie jest żadne Green Edition z 5400 obrotami?

Płyta główna... normalnie czar prysł... Asrock. Jak już jest Asrock, to nie można nie zadać pytania: czy na zasilaczu jest napis: Codegen?

Nie przejmuj się Sebal, ale ten komputer składany był przez jakiś sklep "po kosztach". Tak przy okazji: dużo za niego chcieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak nie chcesz wyciągać dysku to zobacz podczas POSTu ile ma RPM, jak nie będzie tam tego oznaczenia to zobacz w menu start/ akcesoria/ narzedzia systemowe/ informacje o systemie/ skladniki/ magazyn/ dyski/ model.

Potem wrzuć w Google oznaczenie dysku, np: WD3200AAJB i zobaczysz jego staty.

A jak nie chcesz tyle szukać to wyjmij dysk i zobacz czy ma napisane 5400 RPM czy 7200 RPM :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak już jest Asrock, to nie można nie zadać pytania: czy na zasilaczu jest napis: Codegen?

Mam taką zasiłkę  :) Kompa kupiłem w 2002 i do tej pory chodzi. Na forach naczytałem się że  wiele zabrał  ze sobą sprzętu na śmieci.

W moim przypadku ten Codegen 300W przeżyje mobo bo zauważyłem że na nim jeden ewidentnie kondensator spuchł i i zaczęło nawet z niego coś niecoś cieknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Mój Ram sprawdzony. jak wcześniej miałem 128 ramu, to po włożeniu gigówki było czuć ogromna różnicę. Zaczeły mi działać takie gry o których wcześniej bym nawet nie pomyślał:)

Procek nie był podkręcany więc jak ktoś by się na tym znał to mógłby wycisnąć z niego ciut więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...