Skocz do zawartości

Myszka bez myszki


Micz

Recommended Posts

Pomysł nie jest zły. Ciekawe (poza DPI) jakie jest opóźnienie myszy. Bo lagi na myszce w Combat Arms to raczej słaby pretekst do zakupu tego urządzenia .

Tak na poważnie, czy obejrzeliście z uwagą ten film? Ciekawe jak ta technologia sprawdziłaby się na innych powierzchniach, i nie mam na myśli tylko stołów, szyb itp płaskich i twardych powierzchni. A co z pościelą i dywanami? Zwykłe lasery czy LEDy dają tam rady, a przecież wydając nieporównywalnie więcej kasy na mysz na podczerwień możemy przecież wymagać 100% precyzji na powierzchniach, na których nawet droższe lasery wymiękają. Tylko co by tu wymyślić.... już wiem: zapalona żarówka :). Po tym tylko mysz kulkowa pojedzie :). Nie ma to jak stara, dobra kulka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dla mnie rozwiązanie jest przyszłościowe, ale na razie to tylko ciekawostka - widać wyraźnie spore opóźnienia które w grach będą nie do przejścia. Pozostaje jeszcze kwestia... braku ciężaru w ręce. Spróbujcie poruszać po stole samą ręką. Zabawa z samego siebie gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja uważam, że takie rozwiązanie nigdy nie zastąpi myszki, ale jeśli będzie dopracowane to już touchpady może z powodzeniem. Taka myszka miałaby też zastosowanie telefonach z wbudowanymi projektorami, minikomputer w kieszeni, coś lepszego niż netbook. Zwłaszcza jakby jeszcze dołożyć laserową klawiaturę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...