Skocz do zawartości

Firefox 4.0 jest w fazie beta testów


Ralliart

Recommended Posts

No właśnie, a w tej prezentacji ewidentnie widać, że można normalnie przesuwać widok, ale pewnie to dopiero w przyszłości. FF4B5 wciąż jest wolniejszy w renderowaniu stron od Opery i Chrome, ale nie jest to już ta zauważalne (zwłaszcza, że testowałem na 5000 elementach dom, co normalnie raczej w stronach jest nie spotykane). Ale przy większej ilości zakładek, nawet pustych potrafi przymulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Haha, a u mnie nie zamuli :). :P :P

Bo go nie zainstaluję... aaaa dlaaaczeeegooo obsługa DirectX nie jest w Win XP tylko w Vista/7? Są ku temu jakies techniczne przeszkody czy "tylko" M$ dał w łapę Mozilli za pomoc w pochowaniu XP? Tak się składa, że Firefox ma spora rzeszę zwolenników. Jestem skłonny pomyśleć, że brak obsługi kilku tematów w najnowszej wersji to zapewne początek akcji wymierzonej przeciwko XP. Czyli udało mu (M$) się to co nie udało się zrobić dzięki DX10 i ściemie, że to brak obsługi w XP to wina XP a nie polityki M$. Jakoś obsługa DirectX 10 nie była aż takim wielkim powodem aby przejść na Vistę. Teraz będzie po prostu "łatwiej".

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ekipa Mozilli nie dała rady uruchomić tej usługi na XP, przecież sami z własnej chęci nie odcieliby się od takiego grona klientów. Coś tu śmierdzi... kolejny spisek... xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...