Skocz do zawartości

Uwaga konkurs!!!


Ralliart

Recommended Posts

Ogłaszam konkurs na najciekawsze wnętrze komputerowe!!! Zapraszam wszelkich fanów moddingu i nie tylko - porządek w obudowie też może być cool.

Zasady są proste:

1. Do konkursu stają wszyscy użytkownicy forum.

2. Warunkiem uczestnictwa jest opublikowanie zdjęcia/filmu przedstawiającego wspaniałe/porządne wnętrze :)

3. To nie jest konkurs na największy bajzel w obudowie!!!!

4. Konkurs trwa do końca wakacji

Nagrody:

Do uzgodnienia z administracją - ostatnio mieliśmy ciekawe, tym razem nie będzie inaczej, ale nie liczcie na powtórkę :)

Zacznę jako pierwszy:

Core i7 w akcji

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Reklama się oczywiście przyda. Tak na marginesie - każdy może wziąć udział - wystarczy tylko zdjęcie tego co siedzi w środku. Nie mamy jakiś specjalnych wymagań odnośnie zawartości budy. Chociażby był to i Pentium 4 to za porządek nagroda też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

zdjęcia/filmu

To można zamieszczać zdjęcie  i film czy jedno należy wybrać?

Gdybym dajmy na to teraz zamieścił zdjęcie a po miesiącu miałbym lepszy pomysł/ciekawsze wnętrze to czy jest mozliwość zmienienia  go na inne zdj lub inny film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale przecież Ralliart napisał, że termin składania prac jest do końca wakacji. A to oznacza... że termin składania prac jest do końca wakacji, co nie zmienia faktu, że termin składania prac jest do końca wakacji :).

Więc wrzucajcie foty i filmy... byleby do końca wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dołączona grafika

Phenom II & Scythe Ninja 2 w akcji  :)

Nie mam aktualnie pomysłów na bardzo ciekawe ujęcie toteż zdj przedstawia jak na co dzień PC stoi i pracuje.

Zastrzegam sobie prawo w przyszłości do zmiany zdjęcia na inne, bo przecież nie mam żadnej pewności do tego czy za 1 m-ce nic nie przybędzie do budy godnego zmiany aktualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Niespodzianka doszła. I oto ona:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jestem po prostu wniebowzięty :)

Dokładnie chodziło mi o taką: coś aby się świeciło, z przodu wentylator 12cm a także z tyło możliwość wsadzenia 12cm - w obecnej nie mogłem ani z tyłu ani z przodu wsadzić.

Czy warto brać udział w konkursach na GuruPC.pl pozostawiam do odpowiedzenia samemu ;):D

Niesamowite, że nie miałem żadnej konkurencji, nikt nie skusił się na fotkę.

Wielkie dzięki.

btw Gdzie proponujecie nakleić naklejkę od CPU "Phenom II"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

GPU sprzedane jeszcze przed pamięciami. 4850 512mb poszedł za 345 + 5 zostało z przesyłki :)

Do roboty trza się wziąć, po maturach się zobaczy. Na studia będę brał stacjonarny, część pozostawię obecnego, prawdopodobnie mobo+4gb DDR. Właściwie to tylko tyle, się dokupi do tego który zostawię w domu jakieś PSU(obecne będzie w takim konfigu bardzo się marnowało) i używkę CPU na AM2/AM2+. A do tego co wezmę na studia DDR3 + AM3+(podobno w poł. roku mają wyjść) i wsadzę obecnego PII+ reszta. Obudowę starą wczoraj już wymieniłem ;), monitor mam t220 -czyli w sam raz tylko teraz pozostaje klawiatura bo starą mam...

Może konkursik przedświąteczny? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hehehehe.... Raczej nie, bo na konkursy w stylu złożymy Ci komputer mnie nie stać. Zresztą konkursy słabo wpłynęły na ruch na forum, także w tym roku więcej ich nie będzie.

btw w związku z premierą Radeonów 6xxx być może nówka trafi... do kompa mojej dziewczyny ;)

ja chce być twoją dziewczyną :) a konkurs za wcześnie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...