Skocz do zawartości

Need for Speed: Hot Pursuit


Ralliart

Recommended Posts

Przeglądałem zapowiedzi i filmik. Żenada. Normalnie taki kicz, że odpuściłem sobie dalsze szukanie info. Hollywoodzki styl, powiadasz Micz. To jest styl dla 6 latków, którzy dopiero co oderwali się od Rambo, stojącego na wzgórzu z karabinkiem, którym wybił całą armię.

Nie spodziewałem się tego po EA... ale skoro idą w tą stronę to widać, że seria N4S zakończyła się już definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Och tak - chcę mieć tą ścieżkę dźwiękową! :)

Druga sprawa to możliwość wyboru strony po której staniemy - jestem całkowicie za, jeżeli będę mógł założyć "koguta" na jakieś Lambo albo Porsche :)

Co nie zmienia faktu, że nie ma już N4S - zostają same pod nazwy. Hot Pursuit - czemu nie. Odgrzewany kotlet w nowej oprawie :)

Wiecie co? Gdyby tak dać nam połączenie Most Wanted i modyfikacji przełożeń znanej z Underground 2 to chyba godzinami bym nie odchodził od monitora. Autentycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gdyby tak dać nam połączenie Most Wanted i modyfikacji przełożeń znanej z Underground 2 to chyba godzinami bym nie odchodził od monitora. Autentycznie.

Kocham Ciebie Rogal. Normalnie kocham. Jesteś jedyną osobą, która pamięta N4SU2 i możliwość modyfikacji przełożeń na każdym biegu. Człowieku... to było coś pięknego - dla tej opcji czasami wracam do Underground 2. Gdy ma się odkryte wszystkie 3 poziomy skrzyni biegów to można robić takie piękne rzeczy... tylko ECU i Engine muszą iść w parze żeby dać wystarczająco dużo pary. Kocioł musi być konkretny, inaczej lipa :).

Pamiętasz może ręczne ustawianie ECU i Engine? Wbijanie w kosiarkach mocy i momentu na koniec RPM kosztem wyzerowania na początku... tak samo wchodzenie w zakręty hamując silnikiem zbijając biegi na pełnym gazie. Ja tak mogę podniecać się cały dzień :). Celicą fajnie się jeździło... ale jak podkręciło się Suprę... nono, gra nabierała tempa :). Tak samo sprawa się miała z zawieszeniem czy aerodynamiką.

Szkoda, że juz nie robi sie takich gier. Tu wszytko jest sztywne i albo trzyma się drogi jak tramwaj szyn, albo ślizga się jak po lodzie. Zero wyczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...