Skocz do zawartości

Wycena AMD 5400 BE 65nm


Matti

Recommended Posts

Bo to jest właśnie moja  :)

Za same CPU od razu bym miał chętnego za 120 ale za tyle to nie oddam. Później napisał że za cały "zestaw" by łyknął za 150 ale to tylko w mailu bo na allegro nic. Ale to może dlatego że napisał to po tym jak założyłem tu temat (czyli niedawno). Wydaje mi się że jak da te 150 to z czystym sumieniem będę mógł oddać, zwłaszcza że nowy Athlon II 240 (45nm 2.8Ghz) kosztuje nieco ponad 200 a mój to ma już 1.5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

w tym przypadku CoD 4 i jemu podobne

O i nawet wyżej bo z 4850 512MB na 22" poszło na max CoD 5 i 6 - kilka zdarzało się przycinek w 5 ale do teraz stery są już dopracowane czyli gdyby ktoś grał zapewne nie miałby ich :)

Na dzień dzisiejszy ile byś za niego dał? Bo właściwie to sprzedaję licząc na to że ktoś dobrze da nie że muszę go sprzedać toteż jest możliwość przetrzymania go. Ale to już zależy od ceny jaką zaoferujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie ma co, apetyt na nowe rozwiązania jak i megaherce rośnie wraz z czasem użytkowania. Ja się pocieszam, że mam Intela: jak potrzebuję więcej MHz to je po prostu wykręcam :). U kasjo juz tak lekko nie ma, X2 5000 BOX na nForce 520... budżet to budżet. Tu szału nie ma, dlatego dalej będę trzymał się chłodnych i ładnie kręcących się "błękitnych".

Co do waszej wyceny, to w sumie za te 150 zł można łyknąć ten zestaw. Chociaż fajnie to napisałeś Matti: " i gdy dodam radiator BOX i wentylator?" Wentylator wchodzi w skład BOXa przecież :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na allegro to wyjaśniłem: że akurat ta seria z niewyjaśnionych przyczyn wentylatora nie miała, w każdym bądź razie gdy ja dokonywałem zakupu to ich nie dawali - sprawdzałem w tamtym czasie jak w innych jest ale to samo czyli brak. Wiem że wtedy chciałem upewnić się czy sprzedawca nie chciał mnie naciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Właśnie poszedł za 160 poprzez "kup teraz". Nie zanosi się na to aby z tego zrezygnował (właściwie to chyba nawet nie może zrezygnować, jak coś to bym na to zgodził się i z Tobą zaczął negocjacje od 160zł :) )

Bo ja teraz nie mogę powiedzieć że nie? Czy jest coś takiego że za cenę "kup teraz" mogę nie oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...