Skocz do zawartości

Najnowsze demo Crysis 2


Ralliart

Recommended Posts

Na targach E3 w ostatni poniedziałek zostało pokazane kolejne demo technologiczne Crysis 2 pokazujące gameplay. Jednocześnie zbiegło się to z zapowiedzią, że gra na wszystkich platformach ma wspierać 3D. Zapraszam do oglądania:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=WWGrlI9kD0Y

Jednocześnie wypada nadmienić że w sobotę o 12:00 CET* ruszają zapisy na beta testy Crysisa 2. Rejestracji będzie można dokonać tutaj. Niemniej żadne dane na temat platform ani co zostanie udostępnione i w jakiej ilości nie są znane.

*CET- central europeen time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Graficznie fajnie jak zwykle, tylko czy tym razem popracowali nad optymalizacją, bo jeśli nie to mało kto znowu pogra w maksymalnych ustawieniach, zwłaszcza w wersji 3D gdzie trzeba mieć dwa razy tyle klatek, żeby gra chodziła płynnie.

Mi tam Crysis jest obojętny jedynka mi się nie podobała pod względem rozgrywki. Mówi, że wrogowie są inteligentni jakoś tego nie zauważyłem. Battlefield Bad Company 2 ma fajniejszy silnik bo wszystko da się zniszczyć tu chyba tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

3D. Na co to komu? Szkoda na to kasę wydawać.

Widziałem trailery z gry - wygląda ciekawie, jednak boję się, że znowu przerośnie większość dobrych maszyn. A szkoda.

@Micz - Crysis miał możliwość destrukcji dowolnych budynków i elementów otoczenia - przecież to w połączeniu z efektami świetlnymi tak wyróżniało część pierwszą :)

Widać jednak, że znacząco poszli w kierunku dopracowania fabuły, rozwinięcia elementów chwytających za serce, jak np. prezentowany urywek rozgrywki, kiedy odjeżdżają, a chłopak prosi o pomoc. Jest pewien niepokój. Jestem ciekaw czy spełnią się słowa pana prezentującego nową część co do dużej swobody. No i najważniejsze. Multiplayer - chciałbym zobaczyć totalną destrukcję, dobrze zoptymalizowaną w takiej miejskiej dżungli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No tak. Grafika jest nawet ładna, ale pewnie... i tu się pojawiają konsole: one pracują pod Direct X 9.0c. I branża gier zarabia głównie na konsolach. Więc gra będzie optymalizowana pod DX9, toteż nie zdziwiłbym się gdyby odpalenie C2 na DX11 wiązało by się z brakiem jakiś super szczegółów, za to ze znacznym spadkiem FPS. Czyli to, z czym spotkaliśmy się w Dirt 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...