Skocz do zawartości

Zapowiedź


waaldii

Recommended Posts

A więc na początku podziękuję za poradnik. Jakość filmików uległa znaczącej poprawie.

Teraz chciałbym wam przedstawić namiastkę mojej najnowszej produkcji. Filmik nosi nazwę [glow=red,2,300]Zombiemod[/glow] i jest raczej utworem wyobraźni, a nie gameplayem czy innym trailerem. Pokażę wam jedynie wstęp. Oczywiście cały filmik nie będzie się opierał jedynie na zabijaniu zombie. Będzie to coś w rodzaju "poradnika". Podrzucajcie pomysły, każda kreatywna myśl jest pożądana.

Link do rapidshare:

http://rapidshare.com/files/386191391/Zombie.mp4

Oraz do youtube:(nie wiem czemu filmik powtarza sie dwa razy)

Zombiemod

Film w produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To jest namiastka? Czyli będą nowe ujęcia, czyli będzie casting i możemy się załapać? :)

Wujek Dobra Rada ma kilka kreatywnych myśli:

1. gdy biegałem z minigunem to dość szybko kosiłem towarzystwo (wspomagając się HE nade);

2. teraz wystarczy wstawić auto turrety i można zdrzemnąć się na chwilkę :);

3. nie chcieliście sprawdzić tego: stoi kilku kamperów i wali w 1 zombie (niekoniecznie heady). Obrażenia powinny być kolosalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A więc na początku podziękuję za poradnik. Jakość filmików uległa znaczącej poprawie.

Nie ma sprawy - w końcu trzeba się podzielić pomysłami :)

A z moich:

1. Pokazać, że team work daje przewagę w zobiemod

2. Przydałoby się też zwrócić uwagę na to, że bieganie na wszystko co się rusza na hurra nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

1. Pokazać' date=' że team work daje przewagę w zobiemod[/quote']

Chyba powiedzieć, że znajomość glitchy pomaga przetrwać kiedy inni z drużyny dają dupy :) Tak moje zombie mode wyglądało od początku - dużo FPS na lapku, speed set + nóż i jeden precyzyjny skok. Do tego "słoń" (Ciężki Karabin) i jazda.

Jako Zombie bywało nieco trudniej, ale dużo FPSów to podstawa sukcesu.

Co do twojego drugiego podpunktu to średnio się zgodzę - bo suma sumarum trzeba biegać, dużo się odwracać bo inaczej ktoś Cię dopadnie - szybciej niż Ty go zabijesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W Zombie Panic, modzie do HL2 i prekursorze wszystkich zombie modów, chodzić samemu nie warto, bo jak się amunicja skończy to robi się nieciekawie, zresztą jak idzie 2-3 zombiaków to już nawet z pełnym magazynkiem w pistolecie może być problem, ale to gra na trochę innych zasadach niż Zombie Mod w CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zombie Panic! jest takie jak Quarantine Regen, z tą różnicą, że trzeba wykonać jakąś misję zazwyczaj, składającą się z kilku etapów i broni nie ma się od początku, trzeba sobie ją znaleźć, i nie dla wszystkich starcza broni palnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...