Skocz do zawartości

Black Ops zapowiedziane


Rogal

Recommended Posts

Na 9 listopada bieżącego roku planowana jest premiera kolejnej odsłony serii tworzonej pod przewodnictwem ludzi ze studia Treyarch.

Właściciel marki, firma Activision oficjalnie potwierdziła czas fabularny najnowszej produkcji - będzie to 40 lat zimnej wojny, w związku z czym zwiedzimy Arktykę, oraz słoneczne i rozgrzane piaski na Kubie. Niewykluczone także, że zahaczymy o zielone dżungle Wietnamu.

Platformy docelowe to PeCety, Xbox 360 oraz Play Station 3.

Wspomniano także co nieco o trybie multiplayer, w którym dołączono znany z konkurencyjnych produktów tryb kooperacji.

Call of Duty: Black Ops - Official Debut Teaser Trailer PC PS3 XBOX360 HD

Osobiście jednak jestem dość sceptyczny - czym jest Call of Duty bez swojego prawowitego ojca, studia Infinity Ward? I czy jest sens cofać się wstecz, skoro akcję można było pociągnąć w czasach współczesnych bądź nieodległej przyszłości? Na te i inne pytania odpowiedzi winni udzielić wydawcy oraz twórcy, do których konta na Facebooku serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To nie pierwsze "cofnięcie się", po MW było jeszcze CoD 5, którego akcja była osadzona w czasach II WŚ (Pacyfik).  Założenie było takie, że IW robi serię CoD:MW, a Treyarch inne gry w świecie CoD. Jednak w związku z tym, że IW się rozpada ten schemat już nie będzie obowiązywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to się kompletnie nie postarali. Nic nie pokazali. Tylko ułamki sekund i to nie GRY ale filmików. Czego dowiedziałem się z tej prezentacji? Niczego, więc czytając twój opis Micz uwierzyłbym nawet w to gdybyś napisał, że to jest najnowszy Quake i pokazówka silnika Tech6.

Jaki może być ten Black Ops? IMHO biedny. Powód jest tylko jeden: zostanie wydany na konsole. A to oznacza, że pewnie najpierw napiszą grę na to na co się opłaca (czyli na konsole) a potem zrobią port. Port z gry, która aby gwarantować płynność na konsolach wyposażonych w 512 MB RAMu i karty graficzne Geforce 7800, po prostu musi być niezoptymalizowany dla PC. Pewnie będzie ciąć na "słabszym sprzęcie", który wciągnie konsole nosem. Do tego będzie brzydka. Tak po prostu.

Czasami zastanawiam się czy nie kupić konsoli, ale wtedy z kolei będę sobie wypominał, że jestem skazany na niską rozdzielność + resize do HD, kiepski dźwięk, lagi, kiepskie manipulatory i niskiej jakości tektury. Aha, i jeszcze brak MSAA, AF, SS i tak dalej... czyli tego wszystkiego co mam teraz. Na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...