Skocz do zawartości

Blizzard nie śpi


Rogal

Recommended Posts

Pomimo tego iż prym wiedzie World of Warcraft, to administracja serwerów Battle.net dla Warcrafta 3 oraz Diablo 2 nie śpi - wczoraj zbanowano około 320 tysięcy kont. Główne powody to bug using oraz illegal software using.

Jest jednak szansa odzyskania konta, pod warunkiem, że złego czynu dopuściłeś się pierwszy raz - wtedy zostajesz zablokowany na około 30 dni. Jeżeli zaś Blizzard ma Cię na liście recydywistów - możesz pożegnać się z kontem.

Btw, ja już nie mogę się doczekać Diablo 3. Ciekaw jestem przede wszystkim wymagań sprzętowych - czy będą jakieś szczególnie wielkie, czy może utrzymane na poziomie Dungeon Siege 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Też o tym czytałem wczoraj, wiesz co mnie rozbawiło?

1. żeby wykryć, rzucić podejrzenie, udowodnić i zbanować w ciągu 1 dnia 1/3 miliona kont NIE WYSTARCZY DO TEGO OBSŁUGA LUDZKICH GMów. To robią boty na zasadzie porównania tego co robi gracz z poprawnością mechanizmów gry. W Wpowyższych MMORGach jak widać "można" postawić witrualne psy pilnujące porządku, czyli jednym słowem boty.

2.w CA nie potrafią bez donosów z oszukanymi przez Corela/Gimpa/Photoshopa zdjęć wywalić nikogo. LOL? Nie ma botów? Nie ma, bo ludzie latają, teleportują się, szybko biegają i strzelają... mówię zarówno o kontach z ponad milionem EXPa jak i tych nowo założonych.

To dzieli te obie firmy. Co je łączy? Chęć zysku, co chyba jest do przewidzenia. Jak widać obie firmy podchodzą do tego tematu na różne sposoby:

1. Blizzard zna swoja wartość i wie, że wyrzucając 320k oszustów, zatrzyma 5-10 mln uczciwych graczy, którzy PŁACĄC za grę, oczekując porządku i zawodząc się na tym mogłoby odejść.

2. Nexon liczy każdego zarobionego na NXach dolca. Jak nie oszukujesz "po chamsku" i nie ma zbyt wielu dowodów na ciebie to graj sobie dalej, bylebyś tylko płacił. Ja "niestety" nie mogę kupić NXów (żeby dali mi w razie czego spokój), bo podałem losową datę urodzin... wiecie jestem "skazany" na uczciwą grę... Lub założenie nowego konta i tam harce, i rozrywki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Widzę, że każdy "szanujący się" producent prowadzi tego typu akcje: najpierw xbox, potem ubisoft, teraz blizzard. Chwalis się to co pisze Przemol: wyrzucjają noobów potrafiących tylko hakować i na tym zgarniać exp.

Mnie zastanawia dlaczego ktoś gra w płatną bądź co bądź grę posiadając nielegalną kopię? Czegoś tu nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

wyrzucjają noobów potrafiących tylko hakować i na tym zgarniać exp.

heja heja - ja tak robię... no nie do końca tak, bo jeszcze zgarniam złoto :).

Tyle, że od noobów ściągających czyjeś zawirusowane haczydełko różnię się tym, że "wspomagacze" piszę SAM :).

Więc nawet jak mnie zbanują to zaraz napiszę sobie nowy sofcik, który z "nieopisaną przyjemnością" przetestuję na nowych postaciach... tak: wielu postaciach :), zatruwając przy tym życie uczciwym graczom. Wreszcie... już mi lepiej :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiesz... MMORGi to super gry, nie ważne czy głupie czy mądre. Combat Arms w/g mnie nie jest zbyt "przyszłościowy" bo nic z tej gry nie mam. Na Archlordzie zarabiałem na allegro całkiem niezłą kaskę, a gdybym wyedt bardziej bocił niż grał to miałbym jeszcze więcej.

Pamiętacie jak kiedyś dawno temu marudziłem o tym, że szkoda, że nie ma w CA wolnego rynku? Dzięki moim botom miałbym sporo GP na zbyciu... i nie mówię o tym koncie Przem0lADM... oj nie kochani :). To konto jest biedne jak mysz kościelna, bo ma tylko ~160k GP.

Gdyby otworzyli rynek - czyli dali możliwość wymiany GP między userami, to dziennie bym młucił nawet do pół miliona GP.

EDIT: nawet jak rynek nie będzie otwarty (co chyba jest oczywiste) to jest inny plus wbijania GP:

jak pojawią się bronie "na zawsze" jak to jest w USA na GP... to nie będę miał żadnych oporów aby sobie kilka kupić :):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...