Skocz do zawartości

Skład klanu - Polish Bandits@GuruPC.pl


Kasjo

Recommended Posts

No to dajcie znać na forum co i jak z nickami, to może zgadamy się i razem coś pogramy. Micz Ty oczywiście lubisz Search&Destroy, więc z przyjemnością ze mną zagrasz ;)

Przem0l, Kasjo świetnie w tym trybie gra, myślę że moglisbyście się skusić na jakąś partyjkę dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja grałem przez 4 dni bez dźwięku bo mi się spaliła integracja. Dziś przyjechał Xtreme Fidelity Gamer Pro od Creativa, do tego słuchawki soniacza MDR-XD200 i jak nie usłyszę kroków Dziubaska siedząc w spawnie to się chyba pochlastam ;).

Przy okazji, do grania bez dźwięku da się przyzwyczaić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z K7 biegam cały czas jako druga broń na super bliski dystans, ta broń kosi wszystko co wlezie na celownik.

M416 jest dobrą automatyczną kampą ;) oraz na średni dystans, za to z bliska jak K7 się wystrzela.

Z innymi nie biegam "bo po co". Po prostu szkoda mi kasy, która idzie na Light Vest i Millitary Bandana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sugerujesz, że będziesz robił za mistrza w zwarciu? Ok ok, może być ;)

Jak wiecie dzisiaj wchodzi Campaign Mode for Combat Arms EU - proponowałbym ustawić się wieczorkiem i przejść to razem, żeby wszyscy dostali trochę GP i EXPa. Miczowi się to przyda, a o broń się nie martw - coś boty na pewno wyrzucą.

Do tego nowa broń, zastanawiam się czy jej dzisiaj nie przetestuje, o ile znajdzie się w dziale AR a nie SMG :D Ciekawe też czy moje ukochane M4A1 się nie zepsuje...

edit: Micz nie sugeruj się tym co pisałeś na starym forum, ponieważ od czasu kiedy grałeś ostatni raz było tyle rebalansów dostępnego uzbrojenia, że teraz trzeba ogarniać wszystko od nowa. Prosty Przykład - G36E - z patcha na patcha grało się coraz gorzej. M4A1? Również. Teraz to tylko bez tłumika, bo z to same puste strzały lecą.

edit2: Wczoraj grałem na eliminacji...no i staty 33:9 ;) Ah ten LV + MB to dobry sposób na szybki rush bezwzględu na tryb gry - na RattleSnake połowę tych pros z CA (MR Zoom, Jerry, Rebirth itp.) zabijam podczas stania "w drzwiach". I od razu chłopaki relog robią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hm, ogólnie Fireteam mode to połączenie singla i multi, tzn. nie gramy sami vs armia botów tylko tworzymy drużyne, która razem kopie im tyłki. I za to jest exp - pamiętacie te filmiki co wrzucałem na chatbox na LivePC? O to właśnie i chodzi.

Ja zaraz może tak na szybkiego odpale, bo potem zakupy z dziewczyną i dopiero wieczorek "wolny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja dziś mogę późnym wieczorem dopiero zagrać, o ile się wyrobię.

Masz rację, mi najlepiej gra się w zwarciu, dlatego nie lubię map z dużymi przestrzeniami, bo tam snajperzy królują. Chociaż na średni dystans też mi się dobrze gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wyszedł update i wreszcie (do jasnej ...) mogę powiedzieć, że moje HK (M) 416 jest coś warte. Celność w full auto przy scope 1 jest masakrycznie skuteczna, tego się nie spodziewałem. Zagrałem dziś pierwszy raz na Snow Valley i skończyłem z 22/3. Moje K7 też dostało jakiegoś kopa do celności, coś mi się widzi, że wszystkie gnaty lepiej trafiają. I dobrze, bo to co było do tej pory to była żenada ;).

Rabaty przy zakupie broni też się zwiększyły, jak i obniżył się level chara dla HK (M) 416.

Minusem jest wieszanie się gry ZA KAŻDYM razem gdy kończy się partyjkę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie minus, tylko emergency maintance - mówi Ci to coś po ostatnim patchu? ;) Nexon ma pewnie problemy...ale dzisiaj wieczorkiem damy radę.

A jak wrażenia po Fireteam Mod? Mi się podoba, na Normalu gra się dosyć łatwo. Myślę że moglibyśmy dzisiaj postawić sobie klanowe wyzwanie i go przejść. Godzina 21:30 zbiórka w grze Polish Bandits hasło 1234? Co wy na to?

Co jeszcze...a i idzie się taktyki tych botów wyuczyć - są zawsze w tym samym miejscu.

Ciekawe czy zrobią jeszcze jakieś mapki do tego.

Co do samej celność gnatów - to faktycznie. Moje M4A1 dostało jakiegoś kopa również i gra mi się naprawdę przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A jak wrażenia po Fireteam Mod?

A gdzie to znaleźć? Zapykałem 3 razy w ELI i 3 razy musiałem resetować grę. Przy okazji zaszyfrowali player.txt (plik konfiguracyjny) a było w nim tyyyle dobrotek.

21:30 zbiórka w grze Polish Bandits hasło 1234? Co wy na to?

Obowiązkowo ;)

Ralliart i Micz! Dziś widzę Wasze zadki w naszym klanie!! ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A gdzie to znaleźć? Zapykałem 3 razy w ELI i 3 razy musiałem resetować grę. Przy okazji zaszyfrowali player.txt (plik konfiguracyjny) a było w nim tyyyle dobrotek.

No normalnie w wyborze trybu gry, tam gdzie SD, eli itd. Myślę, że warto zamotać się na darmowy exp i gp ;)

No to do zobaczenia!

End of Transmission.

edit: no to weekend mi odpada gdyby ktoś coś proponował. Dopiero w niedziele wieczorem będę online, a tak to tylko na forum czy coś bo są dni Tarnobrzega (coroczna impreza plenerowa z Jayem Delano) i w piątek oraz sobotę jestem poza domem.

edit2:

Koło 23 też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

co za syf ten tryb. ZERO expa i złota za to nerwów dużo idzie. Jeżeli zdobywam 5000 punktów i dostaję 80 exp i 50 złota to ja walę taką grę. Na zwykłym ELI mam 2x więcej expa i złota i to w mniejszym czasie (ta gra się ciągnie aż do śmierci ostatniego kompana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...