Skocz do zawartości

Gdy kończy się szmal


Przem0l

Recommended Posts

To się przydarzy każdemu. Po prostu ta gra jest tak pomyślana żeby szmal się skończył i żeby za niego płacić eurosami ;).

Niektórzy widzą ratunek w założeniu nowego konta, dla mnie nie jest to jednak optymalne wyjście i dlatego założyłem ten wątek.

          ZAŁOŻENIE NOWEGO KONTA

ZAKŁADAM GRAM DALEJ
Darmowa zmiana płci 60,00 zł
Częściej wpadające poziomy i nagrody: w ciągu miesiąca zrobicie Dołączona grafika

81k EXP z czego nowy char wbije 12 poziomów zarabiając 36k GP

Ja (CSM4) mając tyle EXP zrobię 2 poziomy zarabiając Dołączona grafika

tylko 11k GP

Nowe staty, wysokie K/D K/D nie zmieni się prawie wcale nawet po miesiącu wymiatania
Nowa nazwa chara (jak tamtego nienawidzili) Za duża rotacja graczy żeby mnie wszyscy ***;)
Chroniczny brak broni i ciuchów Wszystko (99%) odblokowane
Gorsze bronie i ciuchy oznaczają gorsze staty i mniej

fragów „ogólnie”, choć od biedy można męczyć się do sierżanta, bo od

tego poziomu zaczyna się sporo broni (ale wciąż zero ciuchów)

M416 + LV + MB + M69HE + dobra druga broń to jest to czego

by mi brakowało. Minusem tego zestawu jest spory koszt

Łatwiej jest się narazić na kicka wymiatając Jak patrzą na poziom to na wyzwiskach się zazwyczaj skończy
Kierując się jedynie szybkim levelowaniem po wbiciu pewnego

poziomu znowu zaczniemy grę od nowa a potem znowu i znowu.

Wbijając miesięcznie 81k EXP zdobędziemy drugie tyle GP

(nie licząc bonusów z leveli), więc powinno nas być stać na zakupy

(ale bez szału)

Mając wiele kont można kombinować z power-levelingiem. Mając jedno mocno wyexpione szkoda nam narażać je na ban :P.
Brak wzrostu statystyk (zmniejszających rozrzut, zwiększających

szybkość biegania, itp) powoduje, że poza lepszymi gnatami wbijanie

poziomów nic nie daje

Twórcy tej gry widocznie nie chcą mieć zysków jakie mają

twórcy WoWa, ale mi to nie przeszkadza i gram dalej (?)

Ta tabelka jest zrobiona na podstawie moich doświadczeń z tą grą. Jak widać wbijanie poziomów (powyżej pewnego, ale to już jest kwestia indywidualna) teoretycznie nic nie daje. Po pewnym czasie szmalu dostajemy mniej (na 1k wbitego expa): ja żeby dostać 5k GP musiałem machnąć 36k EXP a ktoś kto gra od początku to 2,5k GP robi w 2,5k EXPa (potem to przestaje się kalkulować, ale bez sensu jest co tydzień zaczynać od nowa).

Pamiętam czasy jak miałem 40-50k GP i to kilka razy. Było minęło, teraz tak nie ma i nie będzie (nowy update ;) ) a szkoda, bo fajnie kupowało się po 3-5 skrzynek licząc na coś extra. Teraz jadę "od pierwszego do pierwszego" i z każdym nie granym dniem jest coraz gorzej (ekwipunek znika a my mamy pustkę w skarbcu).

W założonym wątku na temat płacenia za grę rozmarzyłem się o tym, że Nexon aż tak dużo nie chce za postacie ze szmalem czy bronie. To były słowa maniaka, który wpadł w sidła Nexonu. Obecnie gra mi się nudzi i zamiast 4 godzin dziennie spędzam w niej pół do godziny dziennie. W takim "tempie" nie da się zarobić nawet na jedną broń. To dlaczego trzymam się CSM4? Szkoda mi grać bez M416 i LV+MB. Nie mając tych elementów ekwipunku (oraz pozbawiając się możliwości zakupu innych gnatów) wolę pograć w coś innego.

PS: Ralliart, czy Ty wiesz ile namęczyłem się żeby ta tabelka trzymała się kupy? Zajrzyj do kodu a zrozumiesz potrzebę dołożenia dodatkowych ikon (rodem z M$ Worda :P).

PS2. No do chu... jak to wk... ta tabelka to SYF, zmiana jednego znaku na końcu przesuwa wszystkie tabele względem siebie i to od początku. I to nawet gdy cofniemy zmianę to tabele przesuwają się ... bardziej !!! Półtora godziny w dupie, pierd... nie poprawiam jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Heh ja tam niby jeszcze coś kasy mam, no ale kiedyś się ona skończy, zwłaszcza że gram w CA coraz rzadziej (brakuje was na kanale to i kicha jest). A jak się skończy, to zabawa od nowa mnie już nie będzie kręcić...i zostaje Archlord.

Niemniej jednak płacenie 60 zł za gre mija się z celem...bo za to mam coś nowego i równie fajnego (myślałem nad kupnem antologii CSa żeby 1.6 dorwać - zawsze to coś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

PS: Ralliart, czy Ty wiesz ile namęczyłem się żeby ta tabelka trzymała się kupy? Zajrzyj do kodu a zrozumiesz potrzebę dołożenia dodatkowych ikon (rodem z M$ Worda ;)).

PS2. No do chu... jak to wk... ta tabelka to SYF, zmiana jednego znaku na końcu przesuwa wszystkie tabele względem siebie i to od początku. I to nawet gdy cofniemy zmianę to tabele przesuwają się ... bardziej !!! Półtora godziny w dupie, pierd... nie poprawiam jej.

Na tym polegał niestety problem: użyłeś zbyt wielu tabel. Zostawiłem 2 i teraz wszystko gra, a 3/4 spacji, odstępów itd jest zbędna, a tabela prezentuje się poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...