Skocz do zawartości

Radeon 5870 eyefinity 6


Ralliart

Recommended Posts

W sieci, a dokładnie na THG są dostępne testy nowego Radeona 5870 eyefinity 6 do którego można podpiąć za jednym zamachem 6 monitorów. Skutkuje to możliwością pracy w iście kosmicznej rozdzielczości 5760x2160 pixeli! Zresztą co ja będę gadał:

Pełen test: http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-5870-eyefinity6,2595.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja jestem w szoku...nie tego rozwiązania ale platformy testowej. Marzenie normalnie. Chociaż nie ma szans na takie rozwiązanie w domu, bo po pierwsze denerwowały by mnie te ramy monitorów pośrodku scen, po drugie nie stać mnie na nie. Tak po prostu :)

Co nie zmienia faktu, że AMD/ATI (bo tak powinno się pisać) wypięło się na nVidie i jej GeForce 480 królujące w DirectX 11 :)

edit:

LOL

I’m a competitive person. Like 50 Cent' date=' I don’t like getting shot (even if it’s just in a game)[/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co nie zmienia faktu' date=' że AMD/ATI (bo tak powinno się pisać)[/quote']

W którym miejscu Rogal, no w którym :).

Tak jak mówisz, mnie też by wnerwiały te ramki. Co to za problem wyjąć martyce i postawić je przy sobie, żeby zbić koszty to mógłbym nawet użyć tanich 22"... lol żartowałem. Oczywiście, że w najgorszym wypadku byłyby to TV 32" (ok 999 zł za sztukę) 1366x768. Rozdziałka 4k na 1.5k by mi wystarczyła w zupełności. Fajnie, że są już takie karcioszki na rynku.

CO do rozdzielczości, Ralliart podałeś 5760x2160... toż to ~12,5 Mpix! Można by oglądać foty z dobrych aparatów bez zmniejszania :). Tylko należałoby usunąć ramki od TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pozostaje tylko czekać na jakieś udane podpisanie umowy, pomiędzy dostawcami monitorów a ATI, żeby zniwelować te gówniane ramki. Zresztą jak ktoś czytał tą reckę (albo chociaż podsumowanie) to wie, że recenzujący też na to narzekał.

Tą kartę fajnie by było kupić nawet ze względu na osiągi dla pojedynczego monitora - przecież ona kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jakby nie patrzeć 3 x 24 cale = 72 cale w sumie.

Na dodatek są już większe monitory, pozostaje czekać aż ktoś wpadnie na pomysł, aby wypuścić monstrum z taką rozdzielczością. Ja sam jak czytałem wczoraj ten test od razu poszukałem na allegro używany monitor identyczny z moim :) W końcu czekam już na 5870 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...