Skocz do zawartości

http://www.quakelive.com/#home


BigKoma

Recommended Posts

E, tam.

Podszedłem do tego z wielkim zapałem .. i o co zobaczyłem mnie powaliło. NEGATYWNIE. Jak można było spier..^%*&&*..lić taką grę?

A GDZIE JEST ZMIANA KLAWISZY?

Nie zauważyłem jej, a jeżeli jej nie ma to znaczy, że to nie jest QUAKE. To jest chińszczyzna. Nie da się grać w FPP bez ustawienia własnych klawiszy. Nie i tyle, mówię to jako maniak gier FPP.

Oto moja klawiatura:

Dołączona grafika

Klawisze są wystające i o to właśnie chodzi, aby je czuć. Jak myślicie dlaczego wydłubałem z niej klawisze "4", "prawy Win" i te do wyłączania rzęcha? Bo "4" mi przeszkadza tak że często umieram, "prawy Win" wylogowuje mnie z gry na bardzo przesuniętym wsadzie (a o tych 3 pozostałych można napisać książkę). W Quake 3 Arena gram na przesuniętym wsadzie (tak mocno, że prawy alt robi mi za skok zamiast spacji).

I jak ja mam grać w grę, w której jest stały bind?

Na pytanie "a tak poza tym?" mam tylko jedną odpowiedź: NIE MA NIC POZA TYM. Nie ma ważniejszych spraw niż przypisanie klawiszy. Ta gra może być nawet czarno-biała, ja po prostu chcę swoje klawisze.

Jeżeli w jakiś magiczny sposób ktoś znajdzie tą opcję to gra dla mnie i tak ma wielkiego minusa za nerwy.

Sprawa 2: co to ma znaczyć, że mam grać w jakimś małym okienku? To co, że mam 42 cale. A jak ludzie mają grać na swoich 17-tkach? LOL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A ty odpaliłeś QL? Bo przecież nie trzeba grać w oknie przeglądarki można zrobić pełny ekran :D, co do klawiszy to nie jestem pewien czy da się przestawić, bo dawno nie grałem, zresztą nigdy nie byłem wielkim fanem Quaka i innych death machtowych FPSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Specjalnie ściągnąłem sobie QL, żeby zobaczyć czy naprawdę nie można ustawić klawiszy, bo wydawało mi się, że można było. I dobrze mi się wydawało, na potwierdzenie zrzut ekranu :D. Dziwne by było gdyby nie dali podstawowej funkcji :D.

post-5-128249549107_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...