Skocz do zawartości

Promocje w cyfrowej dystrybucji


Micz

Recommended Posts

W tym temacie można umieszczać informacje o grach w promocji dostępnych w dystrybucji cyfrowej.

Te informacje podaje za gamecornerem:

EAstore - Dragon Age: Początek Cyfrowa edycja specjalna za 99 zł;

Steam - wśród promocji są m.in.: paczka King Arthur za 85 zł, Spellforce: Platinum za 15 zł, Spellforce 2: Gold za 30 zł, Serious Sam HD za 30 zł;

Impulse - wśród promocji są m.in.: paczka gier THQ za 287 zł, Eufloria za 49 zł, Mount & Blade za 21 zł;

Direct2Drive - wśród promocji (w tym "imprezowej") są m.in.: A Farewell To Dragons za 30 zł, SWAT 4 Gold za 20 zł, Vampire: The Masquerade Bloodlines za 40 zł;

GamersGate - wśród promocji są m.in.: Majesty 2 za 30 zł, Spellforce 2 Gold za 48 zł, Aztaka za 40 zł, Batman: Arkham Asylum za 79 zł;

GOG - paczka gier Majesco (Advent Rising, Bloodrayne, Bloodrayne 2, Psychonauts) za 47 zł (ew. poszczególne tytuły z 30% obniżki);

THQ - Dawn of War 2 za 22 zł.

Pamiętajcie, że nie zawsze gra w promocji jest opłacalna, bo może się okazać, że w Polsce można ją dostać taniej. Na pewno wart uwagi jest Dawn of War 2 za 22 zł. Jeśli promocja nie zniknie w najbliższym czasie to może sobie nawet kupię tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mount & Blade za 21 zł

Przecież ta gra jeszcze niedawno stała za niecałe 100 zł... Do niej jest caaałaaa masa modów i to jest piękne. Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalnych modów.

Co do tych cen to widzę, że wreszcie ktoś "pomyślał" i dostosował je do kieszeni gracza. A najzabawniejsze jes to, że na "zachodzie" gracze mają takie kieszonkowe co my "pracujący"... więc tym bardziej nie rozumiem stękania naszych wydawców, że i tak jest tanio i w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

takie promocje zdarzają się dość często. Mount & Blade to fajna gierka, grałem w demo, teraz ma wyjść dodatek który doda multiplayer i poprawi grafikę. Niestety nie zdążyłem kupić sobie DoW 2, pieniądze na paypal za wolno idą, choć mam tą grę cały czas w koszyku za 5 funtów mimo, że promocja już się skończyła, więc może jeszcze uda mi się kupić tą grę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak wychodzi, ale będzie płatny, z tym, że jest to chyba samodzielny dodatek. Ale samo DoW 2 jest ciekawą strategią, zwłaszcza tryb the last stand, gdzie każdy z graczy wybiera tylko jednego bohatera i muszą razem odpierać w sumie 20 fal wrogich jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...

Jutro rusza promocja na grę Torchlight w serwisie GamersGate.com. Będzie można kupić ten tytuł za jedyne 3.98€, czyli nie całe 16 zł. Jest to gra, która miała niesamowity współczynnik zwrotu inwestycji. Koszt produkcji gry to zaledwie 100 tys. dolarów, a gra zarobiła 15 mln. Jest dość ciekawa, grałem w demo i grało się naprawdę przyjemnie, myślę, że sobie ją jutro kupię i postaram się jakąś, krótką recenzję napisać na jej temat.

http://www.gamersgate.com/DD-TL/torchlight

Z innych gier za podobna kasę jest 7.62 - High Calibre, jednak o tej grze nigdy nie słyszałem, więc ciężko powiedzieć jaka jest. Z opisu wynika, że jest to gra taktyczna nawiązująca do takich klasyków jak Jagged Alliance™, X-Com™ i Silent Storm™. W grze jest dostępnych ponad 150 broni z możliwością rozbudowy. Cena 3,73€.

http://www.gamersgate.com/DD-762/762-high-calibre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...

Trzeba przyznać, że trochę nie wierzyłem w tak niską cenę i okazuje się, że miałem rację połowicznie. Po dokładnej analizie regulaminu wspomnianej stronki okazało się, że można w obrębie UE kupować gry od tego dostawcy bez przeszkód. Tyle, że wtedy cena wyniesie 11,50 €. Naturalnie nadal jest to super propozycja, biorąc pod uwagę fakt, że kupiłem CoD4 MW wczoraj za 69 zł w saturnie, a jest to starsza gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dziś na steamie natrafiłem na kolejny darmowy weekend, tym razem prostej gierki Madballs in Babo:Invasion. Obecnie grę można kupić w promocyjnej cenie 1.74 € podstawka i 2.24 € z dwoma dodatkami. Gierka ta to prosta, drużynowa strzelana trzecioosobowa. Poniżej krótki filmik z trybu capture the flag:

http://www.wegame.com/watch/madballs-in-babo-invasion/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No ale kto gra w Deusa... toż to historia. Widzisz - ja to widzę tak: jak nie chce mi się nawet szukać, nie mówiąc o ściaganiu to co dopiero gdybym miał to kupić. I nie chodzi o to, że to "kosztuje" choćby 20 zł: ja nie interesuję się danymi tytułami nawet za darmo.

Mnie interesuje to, aby więecj gier kosztowało TYLE % średniego wynagrodzenia ile ten współczynnik wynosi na zachodzie. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Do gier, których cenę obcięto o 50% dołączyła seria Guild Wars. W jej ramach można kupić taniej gry Guild Wars: GOTY Edition, Guild Wars: Trilogy, Guild Wars: Nightfall oraz Guild Wars: Factions. Wersja Game of the Year kosztuje teraz 7,49 euro, czyli około 29 złotych. Natomiast Guild Wars Trilogy zawierające wszystkie gry z serii to wydatek rzędu 17,49 euro, czyli około 68 złotych. Choć Steam nie podaje daty końca promocji to prawdopodobnie potrwa ona przez tydzień do 5 maja.

W Guild Wars to bym sobie zagrał :C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Na Steamie właśnie trwają promocje, od 24.06 do 4.07, gry w promocji zmieniają się co 24 h i są też pakiety gier w stałej promocji. Warto zaglądać, bo można jakiś tytuł upolować za naprawdę małe pieniądze. Liczę na MW, choć teraz trafiło się L4D2 za 7.5€, to dobra cena tylko nie mam tyle na pay palu, a kasa idzie niestety dość długo. Choć może wystarczy tylko zamówić, a opłacić można później, ale tego nie wiem. Zastanawiam się nad kupieniem 4 gier left 4 dead 2 w promocji za 23€ a potem puszczenie 3 na allegro, przy dobrym układzie swoją grę miałbym za darmo :).

http://store.steampowered.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...