Skocz do zawartości

Nero BackItUp & Burn


Kasjo

Recommended Posts

Firma Alstor wprowadziła nowy pakiet oprogramowania Nero BackItUp & Burn.

Pakiet Nero BackItUp & Burn służyć ma w celu nagrywania oraz tworzenia kopii zapasowych.

Co w nim nowego?

"Nero BackItUp & Burn umożliwia:

   * Wykonywanie zadań szybko i intuicyjnie w zaledwie kilku krokach

   * Tworzenie kopii zapasowych danych na dysku twardym, płytach CD, DVD i Blu-ray Disc, serwerze FTP, karcie pamięci oraz na dyskach sieciowych

   * Automatyczne kopie zapasowe na dyskach twardych i lokalizacjach w Internecie

   * Elastyczne planowanie zadań kopii zapasowych i odbiór potwierdzeń poprzez e-mail

   * Nagrywanie płyt za pomocą aplikacji do nagrywania cieszącej się największym zaufaniem na świecie

   * Tworzenie płyt audio CD, kopiowanie płyt DVD i Blu-ray

   * Synchronizację wszystkich plików i folderów ułatwiającą dostęp do najnowszych wersji

   * Odzyskiwanie danych z usuniętych lub uszkodzonych nośników danych

   * Przywracanie plików, folderów, dysków i całych systemów

   * Korzystanie ZA DARMO przez 3 miesiące z próbnej wersji usługi Nero Online Backup wraz z przestrzenią 1 GB"

Dołączona grafikaDołączona grafika

W skład zestawu wchodzą następujące aplikacje: Nero BackItUp, Nero Express, Nero RescueAgent, Nero BurnRights.  

Programy są dostępne w języku polskim.

Pakiety BackItUp & Burn właśnie rozsyłane są do sklepów komputerowych w całym kraju.

Cena detaliczna programu wynosi 199 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie ma co, Nero od jakiegoś czasu stało się kombajnem. Jeżeli powyższy BOX ma kosztować 200 zł to uważam, że nie będzie to zdzierstwo a wręcz nawet dobra cena. Oczywiście pod warunkiem, że składowe aplikację będą prezentowały jakiś poziom a nie tylko "były". Chciałbym się przyczepić (bo znowu mi nie zaliczyło EXPa w CA) ale nie mam do czego, bo chłopaki z Nero przyłożyli się do roboty (oceniam to tylko po opisie a nie po tym jak to działa, bo tego naturalnie nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja wole malutki programik do wypalania.

Nie uwierzycie ale ja wciąż jadę na starociu sprzed 5 lat :). Jak działa i daje rady to po co zmieniać.

To, że program jest przyjemny w użyciu to chyba dobrze. Naturalnie grunt żeby nie myślał za nas.

Przykład: czasami (przy podłączaniu innych wypalarek) Nero nie widzi mi napędu. Wtedy muszę ręcznie podłubać i mu ją "pokazać". W pliku konfiguracyjnym charakterystyki napędów są w ASCII, z tego co słyszałem to w nowszych wersjach wszystko jest kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja osobiście nie korzystam z Nero od instalacji u wujasa wersji 7.9 (była dołączona do nagrywarki smsunga) - 2 Gb instalki rozwiały moje wątpliwości co do nieprzydatności 90% funkcji. Jak chcesz być dobry we wszystkim to nie jesteś najlepszy w niczym - stara zasada się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hehe, mój 5-cio letni dziadek to Nero 6. Czyli ostatni ze "starych, dobrych" :).

Nie narzekam na niego, ale skoro ten nowy ma mieć dużo opcji przydatnych firmom (ciekawa opcja backupu) to chyba ci klienci powinni się skusić. 200 zł jak na firmę to nie jest wydatek, jakby co to zawsze można pchnąć na allegro za pół ceny (zejdzie momentalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...