Skocz do zawartości

Ile zapłaciłbyś za mysz?


Kasjo

Recommended Posts

Jestem userem który nie ma jakiś mocnych wymagań do myszki.

Obecnie gram na zwykłej omedze za 15 złoty. Nie narzekam no może czasami fire trochę tnie.

Kupiłam na urodziny Przem0lowi myszkę za około 60 złoty, sam ją wybierał, lecz w użytkowaniu się nie sprawdziła i została zastąpione a4tech.

A teraz szok

W piątek na światło dzienne została ujawniona myszka warta 3000 złoty

Za co aż tyle??

Materiał, z którego została wykonana to tytan i żywica o bardzo wysokiej jakości.

Czy coś jeszcze w niej rewelacyjnego?? NIE już NIC.

Kształtem mnie nie zachwyca. Zapewne jest zimna w dotyku. Nie ma żadnych bajerów, tylko 2 przyciski i scroll. Czyli jest taka jak moja za 15 złoty :P

Moja diagnoza jest taka MYSZ WYPRODUKOWANA Z MYśLą O SNOBACH!!!!!!!!!!!!

post-9-128249548971_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ech producenci części to skrajni optymiści.

Nie - oni nie robią niczego na hop-siup. Ich decyzje są podparte bardzo szczegółowo przeprowadzonymi badaniami i analizami rynku. Jakby to się nie sprzedawało to by tego nie robili. A tak zyskują na łosiach' date=' którzy płacą tyle szmalu oraz na "renomie" producenta naj_naj_naj myszy. Tak jak Intel, który wypuszcza Extreme Edition. 4 koła za procka wolniejszego (default) od mojego? Lol? A jednak :P. Co nie zmienia faktu, że ta mysz to "dzieło sztuki" o czym za chwilę.

Kształtem mnie nie zachwyca. Zapewne jest zimna w dotyku. Nie ma żadnych bajerów' date=' tylko 2 przyciski i scroll.[/quote']

Chyba troll. Gdzie ty kobieto widzisz scrolla? Ten mały pieprzyk? Tym można zmieniać bronie w feworze walki? W to można walić piąchą gdy nas zabiją? A jak się piącha złamie? :P. Pamiętajcie, że nadgarstek składa się z 10 kości, które nie lubią się układać tak jakby tego chcieli lekarze (i sami zainteresowani, czyli my).

została ujawniona myszka warta 3000 złoty. Za co aż tyle??

Za design - za co kleksy Picasso czy brzdęki Mozarta tyle kosztują? O ile muzykę da się zrozumieć to malarstwo zawsze było bardziej cenione gdy było bardziej pociśnięte. Głupia kropka na białym tle może zostać wyceniona (i sprzedana) za więcej niż Ty zarobisz przez całe życie.

Obecnie gram na zwykłej omedze za 15 złoty. Nie narzekam no może czasami fire trochę tnie.

No tak' date=' czasem fire tnie. Jak ja siadam do Twojego kompa to nie "no może", nie "czasami" i nie "trochę tnie" ale ku...a szlag mnie trafia :P. Jak Ty możesz na tym ... grać w Combat Arms i mieć takie staty? Ty poruszasz tym kursorem telepatycznie? Bo tą myszką na pewno nie...

Kupiłam na urodziny Przem0lowi myszkę za około 60 złoty' date=' sam ją wybierał, lecz w użytkowaniu się nie sprawdziła i została zastąpione a4tech.[/quote']

Który znalazł nowych nabywców szybciej niż przesolona zupa :P. Oddałem ją rodzicom a swojego Logitecha MX1000 dałem bratu do polutowania... nie przeżyła hita bo siła uderzenia urwała ścieżkę na płytce . Do tego poszedł tuning i dokleiłem bardzo dobre ślizgacze.

Moja diagnoza jest taka MYSZ WYPRODUKOWANA Z MYśLą O SNOBACH!!!!!!!!!!!!

Te snoby nie będą jej używać a to z kilku powodów:

1. żaden szanujący się snob nie korzysta z PC i Windowsa tylko Maca.

2. Mac ma już swoją "dziwną" myszkę.

3. Opisywany kawał tytanu jest za drogi żeby go używać, a szpanować trzeba więc myślę, że skończy przybita do ściany gwoździami a kabel.

Bo do czego się przyda? Nawet gdyby wykorzystać potencjał tytanu w piwnicy jako niezbędnik mechanika to i tak lepiej kupić imadło: pomaga przy wbijaniu gwoździ znacznie lepiej niż ta mysz a dodatkowo może coś przytrzymać... i kosztuje mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jestem userem który nie ma jakiś mocnych wymagań do myszki.

Obecnie gram na zwykłej omedze za 15 złoty. Nie narzekam no może czasami fire trochę tnie.

O ile granie w RTSy na szrocie za nieco ponad 10 zł jest znośne to teraz w FPSach jakoś dziwnie się czuję schodzą do no named ilości DPI - obowiązkowe 2000 i 49 czułość w grze (Combat Arms) jest idealne i banie wpadają jak nigdy' date=' chociaż dla Call of Duty 4 musiałem odrobinę zmniejszyć, żeby lepiej ze snajperki się strzelało. Dlatego chciałbym w wolnej chwili zagrać z wami w Combat Arms żeby zobaczyć jak Ci Kasjo idzie z tą mychą :P

W piątek na światło dzienne została ujawniona myszka warta 3000 złoty

E tam...poczekajmy jeszcze trochę a zniknie z rynku a w pamięci zostanie jako koncept bez ceny.

Czy coś jeszcze w niej rewelacyjnego?? NIE już NIC.

Kształtem mnie nie zachwyca. Zapewne jest zimna w dotyku. Nie ma żadnych bajerów' date=' tylko 2 przyciski i scroll. Czyli jest taka jak moja za 15 złoty[/quote']

A widzisz...bo moja jest inna. I teraz niech mi ktoś powie że mój A4 Tech jest zwyczajny to obetnę/zakleję to i owo :P Moja mysz jest wyposażona w grzałkę, żeby łapka nigdy nie marzła oraz w wiatrak gdyby jednak pot lał się hektolitrami :P Bajer bo bajer, ale coś prócz standardu za 70 zł musieli wstawić.

Dla mnie nawet Razer to szczyt zdzierania' date=' w końcu mysz za 500 zł?[/quote']

A dla mnie do dzisiaj szczytem zdzierstwa była mysz Kingstona w srebrnej (albo posrebrzanej) obudowie i tyle. Kosztowała około 1000 zł ale znikła szybciej niż o niej napisano...ciekawe dlaczego :P

Co do Razerów to najdziwniejsze jest w nich dołączone oprogramowanie, które mają uskrzydlić mysz a robią z niej kalekę...i tak myszka gubi czułość i nie zapisuje sobie ustawień klawiszy. Dlatego też nigdy nie korzystam ze sterowników dla gryzonia, a jedyne które instalowałem by mychol śmigał były do USB 2.0 ;) Lol, ale długo byłem bez stosownego sterownika dla tego portu :P

A czy reszta Panów zna koszmar o jądrach i imadle z igłami oraz wcieraniu soli? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ten najdroższy razor ma 5600 dpi, to ponad 2.5 raza więcej niż moja poprzednia myszka, która niestety padła, ale i tak bym nie zapłacił prawie 500 zł, bo nie wykorzysta, się aż takiej rozdzielczości już, a napewno poprawa precyzji nie będzie na tyle duża, żeby za to tak słono płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A czy reszta Panów zna koszmar o jądrach i imadle z igłami oraz wcieraniu soli?

WTF man? A gdzie wrzący ocet? Oraz: a gdzie byli rodzice? :P :P :P.

Micz - 5600 DPI - jaka musi być do tego powierzchnia? Czy "zwykły stół" nie jest zbyt nierówny (porowaty) dla takiej czułości?

Co do tej myszy za 3ooo zł - czy ma ona chociaż przewód z audiofilskiej miedzi beztlenowej, pozłacane końcówki i zamiast scrolla na LED analogowy potencjometr jak w wzmacniaczach? Nie? To nie jest to mysz dla snobów :P. To jest jakaś amatorszczyzna! :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...