Skocz do zawartości

Jak zabić dobry tytuł ?? Infinity Ward i Activision znalazły sposób.


Micz

Recommended Posts

Gdzie tam Rogal' date=' strzelanki na konsolę to jak oranie pola mieczem - da się, ale po co? Chociaż przyznam, że single MW2 nie spodobał mi się, nie wiem, może jest zbyt realistyczny, ale wolę już Combat Arms (Rogal, teraz nie jest tak źle, mam 17 tys., M4A1 na tydzień, celownik na 30 i dodatkowy magazynek na tydzień).[/quote']

Wolisz płacić i grać w grę która nie ma dobrego dedykowanego antycheat'a a gracze wywalają Cię bo jesteś dobry? No chance, nigdy w życiu.

Twoja ilość GP nie jest porażająca - zanim weszło Cabin Fever i kiedy ja grałem miałe duuużo dużo więcej kasy, a nosiłem na miesiąc speed set, m4a1, kolimator 1 i drugi magazynek. Potem było już gorzej bo brakowało mi czasu na granie - zresztą prędzej czy później dostałbym bana za HS count.

Po drugie - zauważ, że na rynku pisze się grę pod konsolę a nie robi konsolę pod grę - czy zatem to zbyt mały argument do tego, by mieć takie pudełeczko z X z przodu w domu? Imo not, no ale. Poza tym sieć Xbox live jest jedną z większych jakie znam :D Zaraz po STEAMie.

edit:

Już Ci edytuję :D

edit 2:

Edited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W takim razie mogę nie grać wcale, bo w ogóle nie widzę przyjemności grania w FPS'y na konsolach (poza Wii).

Co do kasy CA - kwestia tego, że zarobienie 1000 to chwila, jest z czego żyć i to bez problemu.

XBox Live nie działa w Polsce ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal' date=' teraz nie jest tak źle, mam 17 tys[/quote']

Jest źle, mam 92k i uważam, że to jest mało bo starczy od biedy tylko na miesiąc. 2 gnaty (M416+PP19) + MB + LV + nade to 90k. Bez kampy i plecaka (+3) o wodotryskach nie wspominając.

Co do orania pola mieczem... doskonałe porównanie - nawet lepsze niż z koszeniem zboża :D. Nie lepiej użyć topora, nie musi być obusieczny, bitewny, runiczny, artefaktyczny ... :D? Można by takiego przyczepić do chomonta i klepnąc woła w zad niech zap..ala po polu . Czyli: DA SIĘ.

Jeżeli chodzi o stawianie serwerów na kompach graczy, to ... nadal nie wierzę w to, że jest to lepsze niż "jedynie słuszne rozwiązanie". Czyli w skrócie dedykowane serwery postawione choćby w sieci ATM a nie (shitty) home... . ATM - mam na myśli choćby polskiego monopolistę dzierżawy łącz i serwerów dedykowanych. Nikt nigdy nigdzie (imo: żaden gracz) nie zapewni Wam takich pingów, płynności i niezawodności rozgrywki jak profesjonalnie zestawione i utrzymywane usługi. Dlatego wolę trzymać się dedykowanych serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

XBox Live nie działa w Polsce ;<

Działać działa' date=' z tym że M$ robi głupie wałki i czasami banuje. No ale chcesz pograć po sieci, to nie jest to szczególny problem mając konsolę.

Jeżeli chodzi o stawianie serwerów na kompach graczy' date=' to ... nadal nie wierzę w to, że jest to lepsze niż "jedynie słuszne rozwiązanie". Czyli w skrócie dedykowane serwery postawione choćby w sieci ATM a nie (shitty) home... . ATM - mam na myśli choćby polskiego monopolistę dzierżawy łącz i serwerów dedykowanych. Nikt nigdy nigdzie (imo: żaden gracz) nie zapewni Wam takich pingów, płynności i niezawodności rozgrywki jak profesjonalnie zestawione i utrzymywane usługi. Dlatego wolę trzymać się dedykowanych serwerów.[/quote']

Dziwnie top zabrzmi, ale z takiego rozwiązania da się korzystać, chociaż ja czuję lekki niedosyt, bo niektóre strzały, chociażby z double barrel są jakby lekko opóźnione. Ale to się i tak sprzedaje, ludzie kupują i grają bo wygrała marka - a ta ma powody by być braną.

Co do tego, że MW 2 jest za realistyczne to powiem inaczej - CA jest przy tym za proste, to wszystko. Nie ma porównania recoil'i i czegokolwiek - po prostu CoD kopie dupy wszystkim produkcjom typu CA.

W takim razie mogę nie grać wcale' date=' bo w ogóle nie widzę przyjemności grania w FPS'y na konsolach (poza Wii).[/quote']

Omg, widziałeś jak gra się w CoD'a na tym szicie? Szkoda gadać....wydawało się, że pad to coś złego ale w porównaniu do Wiilota to jest cudo. No i naprawdę nieźle się tym gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...