Skocz do zawartości

IE - nie otwiera się google.pl


ja38co

Recommended Posts

Dziś chcąc zainstalować program Total Video Converter, żeby za jego pomocą skonwerterować plik video zapisany w "ts"

do "avi" zainstalowało się samoistnie coś takiego Qvo6.com.

Gdy klikam na ikonę internet explorer na pasku u dołu ekranu laptopa, to się otwiera nie google.pl tylko to Qvo6.com

i nie umiem tego usunąć.

To wygląda jak google.pl.

W opcji internetowej jest ustawione żeby po kliknięciu na ikonę internet explorera otwierał się google.pl a nie to

Qvo6.com

Czy da się to usunąć ten Qvo6.com?

Czy da się przywrócić, żeby po kliknięciu na ikonę internet explorera otwierał się google.pl a nie Qvo6.com?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

"zainstalowało się samoistnie coś takiego Qvo6.com". Jak będziesz coś instalował to zawsze wybieraj "advanced" i nigdy nie instaluj na zasadzie "next, next, next" tylko czytaj co jest napisane, bo producenci softu za nic mają Twoje bezpieczeństwo czy komfort użytkowania kompa. Nie ma lekko, dla korporacji nie istnieje pojęcie jak brudna forsa, a crapware to wrota do zysków.

 

W zasadzie takie przeglądarki jak v6 i podobne można odinstalować wbudowanymi w system narzędziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Problem nie leży w dodatkach.

 

Ja mam czystego IE 9 - podczas wyłączania jest czyszczona historia. (przeglądarka dodatkowa)

 

Mam częste zwisy Google.pl - nie obserwuje tego na innych przeglądarkach.

 

Polecam zmianne przeglądarki na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...