Jump to content

V.pro

Moderators
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

V.pro last won the day on April 2 2013

V.pro had the most liked content!

Community Reputation

13 Pomocny user

About V.pro

 • Rank
  Może coś wiedzieć
 • Birthday 05/30/1997

Recent Profile Visitors

7621 profile views
 1. Mógłbyś dać ten screen w większej rozdzielczości/przepisać? Bo nic na nim nie widać (jest za mały)
 2. Średnio się na wycenach znam, ale jak patrzę po necie i podobnych ofertach, to ponad 600zł masz pewniakiem.
 3. No i gitara Kiedy można się spodziewać zmiany domeny? I kiedy masz czas, żeby za budowę portalu się wziąć? Ps. Ralli, poza tym musimy przebudować forum (działy). Dodać kategorię CS, Poza tym warto rozbudować Kategorię Komputery. Ale o tym to już na spokojnie pogadamy.
 4. Dobra, bo trochę się z tym otwieraniem portalu bawimy Co powiecie na nazwę fps.pl, a odnośnik do portalu: fps.pl/portal Szukałem czegoś, co będzie pasować zarówno do tematyki przewodniej forum (IT) ale też portalu, czyli gier. Jak wam siada ta nazwa?
 5. Co się działo z forum? Przez jakiś czas nie ładowało
 6. Ja bym zamawiał przez tą stronkę. Na allegro zdarzają się różne badziewia, tutaj masz pewność, że masz oryginał. Zamawiaj
 7. Co do kluczy, to na razie trzymaj A serwerów nie otwieramy, zbyt duży wydatek. Na portalu mamy zamiar pisać, pisać i pisać. Raczej nic oprócz tego, cos w rodzaju informatora(?).
 8. Micz, portal ma być o tematyce Counter-Strike Global Offensive i komputer, a dokładniej hardware. Ralli, w najbliższym czasie podam jakieś pomysły do rozpatrzenia.
 9. hmmmm... w takiej sytuacji to może zróbmy tak. Modyfikacja/zmiana nazwy forum, a co do portalu, to aby nie stwarzać pozoru zbytniego "wydłużenia", to ten krój: www.gurupc.pl/portal Co do nazwy portalu, to wchodzi w gre zmiana? Uwierz, z tą nazwa chcę dobrze nie chcę, żeby wyglądało to nieprofesjonalnie.
 10. A jest taka możliwość domeną byłaby nazwa portalu, czyli: domena(portal).pl/forum ?
 11. A dałoby radę w ten sposób: nazwaportalu.pl a forum: nazwaportalu-forum.pl ? Co do propozycji livepc, to troszkę to koliduje z tematyką portalu (CS). Musimy więc pomyśleć nad jakąś "odskocznią", niekoniecznie związaną typowo z tematyką forum i portal, a z "duszą"?
 12. Zależy w co grasz. Jeżeli gry strzelane (CS, Battlefield) to jak najbardziej. Gryzonie do tego typu gierek powinny być symetryczne. Ten tracer oprócz niepewnego kabla, powinien się sprawdzić. Klawiatura również powinna spełnić Twoje oczekiwania. Aczkolwiek minusem jest brak podświetlania, to duży dyskomfort szczególnie podczas grania w nocy przy braku światła. Aczkolwiek, jeżeli nie dysponujesz większymi finansami, to szukanie podświetlanej klawiatury jest bez sensu (koszt samej klawiatury mógłby przekroczyć budżet). Pozdrawiam V.
 13. Witam szanownych Panów! Jedni wiedzą, drudzy pewnie nie. W najbliższym czasie otwieramy portal. Działamy z Ralli'm, niedługo ruszamy. Ale nie mamy kilku podstawowych elementów. Po pierwsze, nazwa. Myślałem trochę czasu, nie chciałbym żadnej tandety jeżeli macie jakieś pomysły to śmiało pisać. Chciałbym (oczywiście za zgodą administracji) aby portal i forum miało podobna nazwę (lub nawet taką samą). Sam długo myślałem, wymyśliłem prolook (dla forum pclook) ale zajęte. Musze jeszcze coś pokminić. Po drugie, nowe elementy graficzne (logo + userbary itp...). Coś chwytliwego, prostego, wp
 14. Ja tylko dodam, że przy twoich wymogach MSI mogłyby długo nie pociągnąć(szczególnie te tańsze wersje), bardzo pala się styki (sam doświadczyłem).
 15. V.pro

  Bez kompa.

  Nie wyszukiwałem konkretnej marki/modelu. Myślałem własnie o allegro, tam znalazłem takie oferty.
×
×
 • Create New...