Jump to content

ja38co

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ja38co

 • Rank
  Piszący
 1. Mam taki problem, nie wiem... może to jest jakiś błachy problem ale na czym on polega? Chodzi oto, że gdy włączę laptopa przyciskiem (guzikiem) startowym na laptopie albo wybiorę opcję w Starcie -> Zamknij -> Uruchom ponownie, to za każdym razem pokazuje się to okienko z tym komunikatem - "Wystąpił problem podczas uruchomiania pliku EndorseesSqueegee.dll Nie można odnaleźć określonego modułu". Gdy kliknę na OK, to to okno znika i już się ponownie nie pokazuje i mogę swobodnie używać laptopa. I tu moje pytanie. Jak można usunąć to wyskakujące okno, tak żeby się ono nie włączało po każdorazowym włączeniu laptopa? I czy może wiecie skąd się ono wzięło? I dlaczego się ono włącza po każdorazowym włączeniu laptopa? Da się, dałoby się to w jakiś sposób naprawić? Bo, ja kompletnie nie wiem jak to naprawić.
 2. Dziś chcąc zainstalować program Total Video Converter, żeby za jego pomocą skonwerterować plik video zapisany w "ts" do "avi" zainstalowało się samoistnie coś takiego Qvo6.com. Gdy klikam na ikonę internet explorer na pasku u dołu ekranu laptopa, to się otwiera nie google.pl tylko to Qvo6.com i nie umiem tego usunąć. To wygląda jak google.pl. W opcji internetowej jest ustawione żeby po kliknięciu na ikonę internet explorera otwierał się google.pl a nie to Qvo6.com Czy da się to usunąć ten Qvo6.com? Czy da się przywrócić, żeby po kliknięciu na ikonę internet explorera otwierał się google.pl a nie Qvo6.com?
 3. Jak podłączyć mój laptop do stacjonarnej nagrywarki, która ma wbudowany dysk twardy o pojemności 160 GB. Mój laptop ma gniazdo telewizyjne, wyjściowe HDMI, ma 4 gniazda usb, jedno gniazdo do podłączenia monitora i jeszcze ma gniazdo Ethernet i to są wszystkie gniazda w tym laptopie. Natomiast stacjonarna nagrywarka DVD z dyskiem twardym ma na tylnym panelu takie gniazda: - gniazdo wyjściowe Antena IN - gniazdo wejściowe Antena OUT - do podłączenia telewizora lub magnetowidu kablem koncentrycznym do tych gniazd nie mam nic podłączone, tutaj też nie mam nic podłączone; - 3 gniazda wejściowe - INPUT, typu cincz: jedno - Video, 2xAudio - kanał Prawy i Lewy i jedno gniazdo S-Video - 6 gniazd AUDIO OUTPUT, typu cincz - od góry: C, SL, L; od dołu: SW, SR, R - OUTPUT: jedno gniazdo typu cincz i jedno gniazdo S-Video - DIGITAL OUTPUT: jedno gniazdo - Optical i jedno gniazdo typu cincz Coaxial - 3 gniazda wyjściowe typu cincz - COMPONENT VIDEO OUTPUT, do tych trzech gniazd mam podłączony płaski telewizor FULL HD LED PHILIPS, Model No. 32PFL5605H/12 - jedno gniazdo wejściowe EURO - SCART INPUT, tu do niego mam podłączony dekoder NC+ z jego gniazda wyjściowego EURO poprzez taki przełącznik A/V - jedno gniazdo wyjściowe EURO - SCART OUTPUT, do którego nic nie mam podłączone. A na przednim panelu ma takie gniazda: od lewej strony: - DVINPUT - USB - AUDIO: L-P, VIdeo, wszystkie to są gniazda typu cincz. I teraz, jak podłączyć do tej nagrywarki DVD z twardym dyskiem mój laptop? Bo chciałbym przegrywać z niego z laptopa na stacjonarną nagrywarkę DVD z twardym dyskiem, z internetu, z jakieś strony internetowej, no np z ipli jakiś mecz tenisa ziemnego wtedy gdy jest transmisja na żywo na tej stronie. Aaaa... ta stacjonarna nagrywarka DVD z twardym dyskiem, to nagrywa i odtwarza w MPEG-2.
 4. Czy mój telefon komórkowy Nokia ASHA 203 można przerobić na modem do internetu tak abym mógł w takich miejscach gdzie nie ma dostępu do np. bezprzewodowej sieci internetowej takiej jak wieruszowska sieć internetowa WSK2 Wieruszów abym mógłbym podłączyć mój telefon komórkowy Nokia do laptopa i odbierać z mojego telefonu "pracującego" jako modem internet. Mój telefon komórkowy Nokia ASHA 203 odbiera internet z sieci komórkowej Plus w której jestem abonentem.
 5. Wrzuciłem na wirtualny dysk Google całą płytę zespołu Phoenix i nie mogę włączyć odsłuchu żadnej z piosenek z tej płyty. Co musiałbym poprawić, żebym mógł włączyć odsłuchiwanie z tego wirtualnego dysku. Takiego problemu nie mam na: - Chomiku, - dysku wirtualnym Replik
 6. Ale ona miała swój, ten komputer stacjonarny podłączony do internetu, wpierw do naszej wieruszowskiej sieci internetowej - WSK2 Wieruszów, miała od nich antenę odbiorczą i modem, bo na szkole obok mojego bloku jest zestaw anten nadawczych tej sieci internetowej, i z tych anten miała odbiór internetu, a gdy z tego zrezygnowała, to później miała podłączony ten swój komputer stacjonarny do gniazdka telefonicznego Netii poprzez modem. I tak myślę, że ma w komputerze zamontowaną kartę sieciową. Bo, w jakby mogła mieć podłączony modem od sieci intertnetowej WSK2 Wieruszów, a później modem internetowy od Netii do komputera. A jakby miała zamontowaną kartę sieciową w komputerze, to co by musiała dokupić aby miała, tj. żeby jej komputer stacjonarny mógł odbierać z mojego Routera Bezprzewodowego internet?
 7. Mam Router Bezprzewodowy 8level AWRT-150 150 Mbps Wireless ADSL2+ Router. W całym mieszkaniu o powierzchni 42m kwadratowych odbiór jest bardzo silny i mocny, na moim laptopie siła sygnału z tego routera bezprzewodowego jest na 5 kresek czyli jest max. Sprawdzałem też, czy taka sama moc sygnału z tego routera jest też poza moim blokiem i jest tak samo mocny jak u mnie w mieszkaniu. Sprawdzałem też na korytarzu, poza moim mieszkaniem i jest tak samo. Sprawdzałem też w piwnicy, nad którą jest moje mieszkanie i sygnał z tego routera bezprzewodowego też jest mocny i silny. Mam sąsiadkę, która ma swoje mieszkanie dokładnie nad moim czyli że nasze mieszkania tylko rozdziela sufit lub jak kto woli strop żelbetonowy albo betonowy dokładnie to się nie orientuję jaki on to jest..., który ma grubość 43 cm. Sąsiadka ma komputer stacjonarny, który stoi u niej w dużym pokoju. I... teraz... tak... Co ona powinna kupić żeby mogła ode mnie bezprzewodowo z tego routera odbierać internet? Acha... nie wiem czy to jest też ważne. Ale mam na nim (na routerze bezprzewodowym) założone hasło. Czy trzeba będzie temu komuś, ktoby przyszedł do niej jej ustawić ode mnie internet na jej komputerze stacjonarnym z mojego routera bezprzewodowego, podać hasło? Acha... byłem u sąsiada z moim laptopem, który ma swoją piętrówkę oddaloną od bloku w którym mieszkam o jakieś 15 m., mój blok od jego piętrówki oddziela tylko płot betonowy. Router Bezprzewodowy postawiłem na parapecie zza oknem, antenę od tego routera oddzielała tylko szyba od okna plastikowego. A mój laptop postawiłem na jego stoliku i było maksymalnie 5 kresek, czyli był maksymalny odbiór.
 8. Mam taką sprawę. A mianowicie. Czy wiecie może gdzie, w jakim sklepie przez internet mógłbym kupić kabel do mini Routera Asus WL-530V2?
×
×
 • Create New...