Jump to content

Opłaca się?


V.pro

Recommended Posts

Witam. Ostatnio chciałem zmienić lekko swojego windowsa viste (chodzi o laptop). Korzystam z niego dość często, cżęściej niż z kompa stacjonarnego, ale czy opłaca mi się pobierać ten dodatek: http://www.windows7buzz.com/download-windows-7-m2-customization-pack-for-windows-vista.html ? Nie chcę zarzucać niepotrzebnie kompa, ale podoba mi się to ;). Prosze o odp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na pewno bnędzie potrzebna reinstalacja. A ja mam takie pytanie jeśli chodzi o Windowsa, ale nie Vistę. Ostatnio na rynku pojawił się nowy WIn 8 ale jak do tej pory słyszałam o nim same negatywne opinie, czy ktoś z Was korzysta z tego systemu operacyjhnego? Jedną z atkich opini jest to, że nie możan nic poebierać i nic się na nim nie instaluje i potwierdziło to kilka osób nie tylko jedna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dokładam się do "życzeń" przedmówcy - Vista jest fajna ale na komputerze sąsiadów ;). Co do Win8 to nie jest źle. Brak menu start to problem wyssany z palca, ponieważ jest masa programików, które przywracają ten wynalazek i wtedy ósemka niewiele różni się od siódemki (a działa nieco szybciej). Co prawda 8 jest nowa i sporo softu (nawet tego profesjonalnego) albo nie działa tak jak powinna albo nie działa wcale. Dlatego siedzę sobie na XP64 (Win7 z doskoku).

 

Co do Linuxa - nie popadajmy w skrajność :). Jako maszynka wirtualna to czemu nie, ale tak na "żywca" to mi szkoda dysku i danych. Za długo siedzę w IT żeby nie wierzyć w Prawo Murphiego, bo zbyt wiele razy przekonałem się o tym, że gdy dane lub system stają się dla nas ważne to wtedy pojawiają się kłopoty :) .

Jak linuxowe środowisko przestanie wypuszczać co pół roku od nowa soft, który gryzie się z poprzednim, ma coraz więcej dziur, zwykłe zamknięcie jakiegoś paseczka w ixach może wysypać system tak, że już nie wstanie i wreszcie Red Hat przestanie płakać jak to nieopłacalne jest sprowadzanie linuxów na desktopy to może wtedy pomyślę nad instalacją ich na żywca. Bo bez przesady, skoro RH nie wierzy w linuchy to czemu ja mam to robić? Szkoda czasu i nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...