Skocz do zawartości

Jak usunąć mp3-jki z dysku twardego z partycji D?


jacooo3666

Recommended Posts

Przekonwerterowałem 5 płyt CD z kolekcji "Złota Trójka" na mp3 programem Free CD Ripper i nie sprawdzałem czy dobrze się przerobiły na mp3 i przekopiowałem je na Pendrive'a, przekonwerterowałem też 25 płyt CD z kolekcji "25 LAT LISTY PRZEBOJóW TRóJKI" i te się dobrze przerobiły na mp3 tym samym programem Free CD Ripper.

Chcę usunąć kolekcję płyt CD - "ZŁOTA TRóJKA" z dysku D z partycji D i się nie da.

Folder w którym są te mp3-jki po sprawdzeniu we właściwościach jest podane, że jego rozmiar to 0 (zero) bajtów. A wygląda to tak jak na zdjęciu po niżej, a gdy najadę na pojedyńczy plik mp3 w tym folderze, to jest podane to: Typ: Plik audio MPEG Layer 3, Rozmiar 5,25 MB i nie da się go usunąć z dysku D, przenieść do kosza żeby później go usunąć z kosza, a gdy najadę na taki pojedyńczy plik mp3 i kliknę na nim prawym przyciskiem myszki, to wyskakuje taka mini lista na której jest podane to:

- Otwórz w Winampie

- Kolejkuj w Winampie

- Dodaj do lity zakładek Winampa

- Otwórz

- Dodaj do lity odtwarzania

- Zachomikuj

- Add to Sync List

- Add to Burn List

- Add to Now Playing List

- Add to Playlist...

- Play with Media Player

- Otwórz za pomocą...

- Wyślij do -> Adresat poczty

Folder skompresowany (zip)

Urządzenie Bluetooth

MediaInfo

Moje dokumenty

Pulpit (utwórz skrót)

Skype

Stacja dyskietek 3,5 (A:)

Stacja dysków DVD-RAM (E:)

Jak usunąć cały folder z mp3-jkami z dysku D?

A gdy chcę usunąć cały folder z tymi mp3-jkami, to wyskakuje taki komunikat:

"Błąd usuwania pliku lub folderu.

Nie można usunąć 2002-2006r: Odmowa dostępu.

Sprawdź, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisaem oraz, czy nie jest aktualnie używany."

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...