Jump to content

jacooo3666

Bywalcy
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by jacooo3666

 1. Na dniach kupiłem MiraAdapter For HDTV z myślą o bezprzewodowym odbiorze filmów, seriali ze stron internetowych takich jak np. Netflix na moim telewizorze Philips 32 cale (model: 32PFL5605/12), który nie ma Smart TV i Netflix'a z mojego laptopa i z mojego telefonu komórkowego SAMSUNG GALAXY J5. Wg. tego co jest napisane na pudełku jest to Chromecast TV streaming device by Google, Konweter HDMI 4K i umożliwia (powinien...) odbiór: - You Tube, hulu, Spotify, HBO NOW, CBS, Pandora, Just Dance NOW, Google Play, Millions of videos and songs, TV&Movies, sling, Sports, Watch ESPN, RedBull TV, Music, iheart radio, twitch, AngryBirds GO! Simple setup + Plug into HDMI port and connect to WiFi 1080p - HD video streming from the cloud - Surround sound support - 2,4/5GHz Wi-Fi with adaptive antena system - Screen mirroring from Android and laptops - Android devices, iphone, ipad, Mac, Windows, chromebook. Instrukcja (1): System operacyjny: System operacyjny LINUX Odległość transmisji: w ciągu 5M Prędkość transmisji: 2,4/5G Procesor: Rockchip RK3036 Rozdzielczość: 1080p Interfejs: pozłacany HDMI Moc: 5V/2A Rozpakowałem, załączonymi kabelkami połączyłem to urządzenie do telewizora. Kablem HDMI podłączyłem do gniazda HDMI w telewizorze, a kablem USB podłączyłem także do telewizora do gniazda usb. Telewizor odnalazł to urządzenie i wyświetla tę plansze i mam "klops..." to urządzenie nie chce się połączyć po WiFi z moim routerem bezprzewodowym. Jest też druga instrukcja obsługi. Ta co na tym zdjęciu Da radę spowodować połączenie tego urządzenia z WiFi z moim routerem bezprzewodowym?
 2. Mam uszkodzony zewnętrzny dysk twardy 1TB. Uszkodził się gdy był podłączony do dekodera naziemnej telewizji cyfrowej, na dekoderze była włączona opcja Time Shift, która powodowała stały zapis sygnału telewizyjnego z włączonej stacji telewizyjnej. Na tym dysku miałem zdjęcia, filmy, pliki muzyczne mp3-jki. Czy istnieje jakaś szansa przywrócenia, odzyskania tych zdjęć, filmów i mp3-jek?
 3. Chcę zapisać (nagrać) z tvn player, a z niej z Canal+ całą w całości galę oscarową 2019, na której nasz film "Zimna Wojna" być może, może zdobyć 3, 2 albo jednego Oscara i chciałbym sobie tę galę oscarową tak do swojego archiwum, nagrać. Czy dałoby się z tvn player, a z niego z Canal + nagrać na dysk twardy laptopa zapisać w całości tę galę oscarową? Na laptopie mam przeglądarkę Google Chrome
 4. Potrzebuję Waszej rady co do wyboru zasilacza samochodowego do mojego laptopa Lenovo B580. Chcę kupić taki ale obawiam się czy gdybym go podłączył do mojego laptopa i do gniazda zapalniczki w samochodzie, to czy by nie doszło do uszkodzenia mojego laptopa? Jaki byście mi doradzili zasilacz samochodowy do mojego laptopa Lenovo B580?
 5. Mam ten dekoder NC+: Dekoder NC+ HDTV RECORDER, Model: ITI-5720SX Turbox. Jest to dekoder, jak to widać na tym zdjęciu, który mam jeszcze z czasów telewizji "N" na co wskazuje ta niebieska okrągła naklejka. Jest on w pełni przystosowany do odbioru telewizji NC+ i internetu, który oferuje NC+, a mam tu na myśli wszystkie te serwisy internetowe, jak np. Canal+ VOD, HBO VOD itp. http://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/turboBOX Miał on instalowane najnowsze oprogramowanie, które jest przystosowane do odbioru telewizji w HD jak też wszystkich serwisów internetowych. http://chomikuj.pl/jpz30/Filmiki+na+Forum+Gurupc/Filmik+PIERWSZY
 6. Podaję, przesyłam filmik na którym pokazuję nie udaną próbę połączenia dekodera NC+ z routerem bezprzewodowym 8level. http://chomikuj.pl/jpz30/Filmiki+na+Forum+Gurupc/Filmik+PIERWSZY a jakby się nie dało po kliknięciu na ten link po wyżej otworzyć tej strony mojego chomika, to podaję login i hasło. LOGIN: jpz30@o2.pl albo TYLKO -> SAMO -> jpz30 HASŁO: Aylaoa1526? Jeszcze raz POWTÓRZĘ, wcześniej przed tym wgraniem nowego oprogramowania przesłanego przez satelitę Hot Bird do dekodera NC+ dekoder łączył się bez problemu z tym routerem bezprzewodowym po przez ten kabel, który łączy i dekoder NC+ i router bezprzewodowy 8level i mogłem na dekoderze NC+ odbierać wszystkie stacje radiowe internetowe i filmy z serwisów internetowych Canal+ i innych, które są dołączone do dekodera NC+, a także streamować filmy, wcześniej przekonwerterowane programem Freemake Video Converter z laptopa Lenovo, model B580 na dekoderze NC+. I jeszcze raz POWTÓRZĘ moje pytanie i przede wszystkim PROŚBĘ o to jak skonfigurować ten router bezprzewodowy 8level żeby dekoder NC+ nawiązywał łączność z tym routerem bezprzewodowym 8level. Chodzi mi PRZEDE WSZYSTKIM o POMOC w skonfigurowaniu mojego routera bezprzewodowego 8level żeby on nawiązywał łączność z dekoderem NC+.
 7. Tak. Tym kablem 15 m. crosswym mam polaczone dekoder NC+ z routerem bez przewodowym i do tej pory dzialalo a przestal łączyć się z internetem, tj. z routerem gdy zostalo przesłane i automantyczne zainstalowane nowe oprogramowanie do dekodera NC+. A o jaki zwykly kabel chodzi, bo nie rozumiem?
 8. Mam prośbę. Czy umielibyście mnie poinstruować tak krok po kroku jak skonfigurować mój router bezprzewodowy 8level xDSL 150Mbps WRT-150 dodatkowo pod dekoder NC+? Obecnie z tego routera mam internet bezprzewodowo tylko na laptopie Lenovo, model B580, i chcę żeby dekoder NC+ nawiązywał łączność z tym routerem bezprzewodowym. Dekoder NC+ mam połączony z tym routerem bezprzewodowym kablem internetowym (crossowym) o długości 15 m. Mój laptop Lenovo ma Windowsa 7 Home Edition. Gdzie na tej stronie tego routera miałbym kliknąć aby ustawić dodatkową łączność routera bezprzewodowego z dekoderem NC+?
 9. Chcę się jeszcze dopytać. Czy wystarczy to urządzenie http://www.emag.pl/wzmacniacz-sieci-tp-link-802-11bgn-n300-wifi-range-extender-repeater-tl-wa860re/pd/DTTT5MBBM/ podłączyć do sieci elektrycznej i ono od razu nawiąże połączenie z routerem, który ma moja siostra i czy trzeba będzie coś skonfigurować na jej laptopie aby moja siostra miała internet?
 10. Zacznę, tak... moje pytanie od wyjaśnienia. Moja siostra wynajmuje mieszkanie w bloku, w Krakowie o powierzchni 60 m. kwadratowych. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, z przedpokoju, kuchni i oczywiście też z łazienki. Ona zajmuje drugi pokój. W pierwszym pokoju jest zainstalowany router bezprzewodowy, który jest podłączony do gniazda internetowego, do którego jest doprowadzony internet z Netii. Ona mi mówiła, że z tego routera bezprzewodowego ma na swoim laptopie zbyt słaby internet z tego routera bezprzewodowego. Powiedziała mi, że chciałaby kupić takie urządzenie, które by było podłączone do gniazda sieci elektrycznej i żeby ono odbierało sygnał z tego routera bezprzewodowego, bezprzewodowo i rozprowadzało po tym jej mieszkaniu internet bezprzewodowo i chciałaby w jakiś sposób wzmocnić internet z routera bezprzewodowego. Zapronowałem jej to urządzenie TP-Link TL-WR702N https://www.google.com/search?q=TP-Link TL-WR702N&newwindow=1&client=aff-maxthon-maxthon4&hs=6At&affdom=maxthon.com&channel=t23&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=y_gdVcmZFdDSoASy7oC4CA&ved=0CAgQ_AUoAQ i jeszcze jedno z tych urządzeń https://www.google.pl/search?q=wzmacniacz+sieci+wifi&client=aff-maxthon-maxthon4&channel=t18&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjy26eYrqnTAhXBXhQKHaeZCMUQ_AUIBigB&biw=1367 ale obie moje propozycje nie spodobały się jej. I tu pytanie. Jakie byście jej zaproponowali rozwiązanie jej problemu?
 11. Odbieram naziemną telewizję cyfrową (dvb-t) na laptopie z mini tunera dvb-t na programie Media Center. Mam dwie anteny telewizyjne, kierunkowe podłączone do zwrotnicy antenowej, pierwsza to antena UHF, a druga to antena VHF na ósmy Mux. Z tej zwrotnicy antenowej jest podłączony kabel do Aktywnego Rozgałęźnika Telewizyjnego ART /1-69/2/DC a z niego z jednego z wyjść do gniazda antenowego a z niego do tego mini tunera dvb-t. Gdy zleciłem temu programowi Media Center wyszukanie i zapamiętanie (zapisanie) wszystkich dostępnych w tych dwóch anten stacji telewizyjnych, to wyszukał i zapamiętał (zapisał) tylko 24 stacje z anteny UHF, a nie znalazł i nie zapamiętał (nie zapisał) tych (nowych) stacji telewizyjnych z anteny VHF. Dlaczego? Ten mini tuner dvb-t podłączam na zmianę z tunerem dvb-t do tego samego gniazda antenowego i na nim te nowe stacje telewizyjne z tej anteny VHF są, a są to te stację telewizyjne: WP, Zoom TV, Nowa TV i Metro TV i 11 planszy testowych, których też ten program Media Center nie odnalazł. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ten program Media Center nie odnalazł wyżej wymienionych przeze mnie tych stacji telewizyjnych i planszy kontrolnych?
 12. Mam taką prośbę. Jak mam ściągnąć młodszemu koledze grę Pro Evolution Soccer 2014 albo 2015? Czy da się ją w ogóle w całości ściągnąć, tak żeby się ona zainstalowała na jego laptopie? I z jakiej strony ją ściągnąć dla niego.
 13. Jak mam ściągać filmy, całe płyty i etc. ze strony darkwarez.pl? Na który z wielu linków na kliknąć żeby mi się ściągnął wyszukany na tej stronie, film? Moglibyście mi wskazać ten konkretny link, na który miałbym kliknąć żeby się ściągnął film?
 14. Wytłumaczcie mi, wyjaśnijcie mi dlaczego nie mogę nagrać (zapisać) koncertu który jest transmitowany w internecie na żywo na laptopa?
 15. Poradźcie mi, skąd z której strony, jeśli taka jest w internecie, pobrać (ściągnąć) Word Office, bo go nie mam na laptopie. Na laptopie mam Windows'a 7 i pod niego chcę Word'a Office.
 16. Mam telewizor który nie jest wyposażony w bluetooth, a chcę kupić adapter bluetooth i bezprzewodowy głośnik który by się z tym adapterem bluetooth łączył się poprzez bluetooth. Adapter bluetooth miałby być podłączony do telewizora do jego gniazda słuchawkowego. I taki bezprzewodowy głośnik bluetooth, który by był kompatybilny z tym adapterem bluetooth. Adapter bluetooth miałby stać pod telewizorem a bezprzewodowy głośnik bluetooth w kuchni. Od telewizora do kuchni jest w linii prostej 6 metrów, a duży pokój i kuchnię dzieli ściana o grubości 20 cm. Jaki byście mi zaproponowali: adapter bluetooth i bezprzewodowy głośnik bluetooth, tak żeby oba urządzenia ze sobą współpracowały bezproblemowo?
 17. Od kilku dni nie mogę wejść na stronę torrenty.org z której ściągałem najnowsze filmy, najnowsze odcinki popularnych seriali czy też najnowsze płyty. Czy może wiecie jaka jest przyczyna, że nie mogę włączyć tej strony torrenty.org?
 18. Mam w laptopie zainstalowany Windows 7 i chcę zainstalować porządny (najlepiej darmowy) program antywirusowy. Miałem zainstalowanego Avasta ale się go z Windowsa (mojego laptopa) pozbyłem bo wydawało mi się może dobrze albo źle, że spowalnia mi wczytywanie stron na 3-ch przeglądarkach internetowych: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i na takiej - Maxthon Cloud Browser. I tu do was prośba, jeśli jest taka możliwość, to czy moglibyście mi doradzić jakiś porządny program antywirusowy, najlepiej darmowy i taki którego bym nie musiał nigdy ale to nigdy odistalowywać, bo by mu się skończył mięsieczny limit na jego korzystanie. Bo po prostu nie wiem jaki najlepszy program antywirusowy (darmowy) zainstalować na moim laptopie. I drugie pytanie, tak przy okazji... Jakim programem wyczyścić Windowsa 7? Bo tak na prawdę to nie był czyszczony Windows 7, od prawie 2-ch lat od kiedy mam laptopa, tak porządnie a jedynie go czyszczę czy przeczyszczam programem CCleaner ale nie jestem pewien czy ten program to na pewno czyści Windowsa 7 ze wszelkich śmieci i czego tam jeszcze co się podczas korzystania z internetu nagromadzi. Moglibyście mi podać przynajmniej jeden taki program, jeśli się oczywiście da się taki program wskazać?
 19. Zainstalowałem jakieś kilka tygodni temu program antywirusowy Ad-Aware Antivirus, a teraz woła mi o uaktualnienie i chcę go odinstalować ale gdy chcę to zrobić to woła podanie jakiegoś czterocyfrowego kodu ale go nie znam i to mi utrudnia jego odinstalowanie. A żeby było jasne chcę go odinstalować Odinstaluj program w Panelu Sterowania. Wiecie może jak go odinstalować? Czy da się go odinstalować? Bo chcę na jego miejsce zainstalować jakiś inny program antywirusowy.
 20. Mam dekoder NC+, który mam podłączony 15m. kablem do jednego z gniazd w routerze bezprzewodowym i chciałbym go zlikwidować i podłączyć do niego jedną z tych w/w kart. Która by była najlepsza i najodpowiedniejsza? Karta 802.11n TP-Link USB TL-WN722N, 150Mb/s http://www.dipol.com...0mb-s_N2922.htm Karta bezprzewodowa RT5370 802.11n 150 Mb/s http://www.dipol.com..._mb-s_N2928.htm Karta bezprzewodowa Nano TP-LINK TL-WN725N 150Mb/s http://www.dipol.com...0mb-s_N3222.htm Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR702N Nano 150 Mb/s http://www.dipol.com..._mb-s_N3256.htm
 21. Tylko, że jak mi mówiła, to ona wolałaby żeby ten jej telewizor łączył się bezprzewodowo z jej routerem, a łączyć telewizora kablem z routerem to nie chce, bo jak mi też mówiła, to kabla nie chce rozciągać przez cały duży pokój i przewiercać ściany oddzielającej duży pokój od jej pokoju, bo jej mama się na to nie zgadza żeby kabel był rozciągnięty przez cały duży pokój pod oknem. Tak więc zostało tylko bezprzewodowe połączenie jej telewizora z routerem bezprzewodowym. A jak kiedyś mi przyniosła instrukcję obsługi tego telewizora, to w niej było pokazane, że do niego (telewizora) była podłączona karta na pendrivie i za jej pomocą można wg tej instrukcji obsługi uzyskać połączenie bezprzewodowe na tym telewizorze z routerem bezprzewodowym. Zastanawiam się czy może ten Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR702N Nano 150 Mb/s http://www.dipol.com..._mb-s_N3256.htm dla niej zamówić z dipola, gdy teraz będę z dipola zamawiał dla siebie antenę kierunkową, wzmacniacz do puszkowy do niej i uchwyt do anteny kierunkowej. Tylko obawiam się, że gdybym ten router podłączył kablem, który jest razem z tym routerem do telewizora, do gniazda Ethernetowego, to trzeba by było na jej telewizorze ustawić ręcznie połączenie tego routera z jej routerem bezprzewodowym, a ja nie bardzo wiem jak to zrobić...
 22. Moja koleżanka ma telewizor SAMSUNG, model: UE40ES 5700 F HD 100100 Hz, ze Smart TV . Ten telewizor ma wejście Ethernetowe i oczywiście też gniazda USB, a chce korzystać ze Smart TV na tym telewizorze. Ma także router bezprzewodowy, który ma podłączony do wieruszowskiej sieci internetowej WSK2 Wieruszów z którego jej laptop odbiera internet bezprzewodowo z tego routera bezprzewodowego. I tu moje pytanie. Które z tych urządzeń Karta 802.11n TP-Link USB TL-WN722N, 150Mb/s http://www.dipol.com.pl/karta_802_11n_tp-link_usb_tl-wn722n_150mb-s_N2922.htm Karta bezprzewodowa RT5370 802.11n 150 Mb/s http://www.dipol.com.pl/karta_bezprzewodowa_rt5370_802_11n_150_mb-s_N2928.htm Karta bezprzewodowa Nano TP-LINK TL-WN725N 150Mb/s http://www.dipol.com.pl/karta_bezprzewodowa_nano_tp-link_tl-wn725n_150mb-s_N3222.htm Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR702N Nano 150 Mb/s http://www.dipol.com.pl/router_bezprzewodowy_tp-link_tl-wr702n_nano_150_mb-s_N3256.htm by się najlepiej nadawało żeby ten jej telewizor bezprzewodowo z podłączonego do niego z któryś z w/w urządzeń odbierał bezprzewodowo internet a szczególnie to Smart TV. Które z w/w urządzeń jej zamówić do jej telewizora, bo nie wiem które wybrać i zamówić? Chodzi mi oto żeby po podłączeniu któregoś z w/w urządzeń telewizor automatycznie połączył się z jej routerem bezprzewodowym i by był od razu bez żadnego jeszcze dodatkowego ustawiania na jej telewizorze i na jej routerze internet i Smart TV na jej telewizorze.
 23. Od jakiś kilku tygodni mam problem z odbieraniem zdjęć przez Bluetooth z telefonu komórkowego Nokia Asha 203 tu na tej stronie dane techniczne mojego telefonu komórkowego http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/asha203/ na moim laptopie Lenovo model B580. Wygląda to następująco. Gdy nacisnę na obrazek "Moje zdjęcia" na moim telefonie komórkowym i wybiorę to zdjęcie, które chcę wysłać z tego telefonu komórkowego bluetooth'em na mojego laptopa Lenovo i następnie nacisnę na obrazek listu też na tym telefonie komórkowym i dalej na opcję "Przez Bluetooth", która powoduje wysyłanie zdjęcia lub grupy zdjęć z tego telefonu na mojego laptopa i następnie nacisnę na tym telefonie komórkowym na kolejną opcję "Urz. powiązane" i następnie nacisnę kolejną opcję na tym telefonie komórkowym - "JAKUB-KOMPUTER", to telefon komórkowy nie chce wysłać zdjęć na mojego laptopa i wtedy natychmiast pokazuje się białe pole z napisem "Wysyłanie pliku" a wygląda to tak Jest pulpicie mojego laptopa ta ikona programu Bluetooth - "Bluetooth File Transfer Wizard" I po kliknięciu na nią, otwiera się to duże okno tego programu "Bluetooth File Transfer Wizard" i gdy kliknę na drugą opcję w tym oknie "Bluetooth File Transfer Wizard", "Odbierz pliki", to gdy chwilę temu zrobię tak jak to wyżej opisałem, to następnie pokazuje się kolejne okno tego programu "Bluetooth File Transfer Wizard" z tym komunikatem i nie pomaga naciśnięcie, kliknięcie na opcję w tym oknie "Bluetooth File Transfer Wizard", "dalej" i co powoduje, że zdjęcia nie są przesyłane z mojego telefonu komórkowego na mojego laptopa ale gdy kliknę w tym samym oknie tego programu "Bluetooth File Transfer Wizard" na opcję "Wyślij pliki", to zdjęcia które mam na laptopie, to już się przesyłają na mój telefon komórkowy i telefon je odbiera... Pliku muzyczne, mp3-jki też są odbierane przez telefon gdy są wysyłane z mojego laptopa na ten telefon komórkowy. Nie ma też ikony programu Bluetooth, tu w tym oknie, a była i zniknęła i też nie wiem dlaczego z tego okna zniknęła Gdy kliknąłem na tę ikonę, co jej teraz nie ma w tym oknie po wyżej, to otwierał się program Bluetooth, którym można było wysyłać zdjęcia z mojego laptopa na mój telefon komórkowy i odbierać zdjęcia z mojego telefonu komórkowego na moim laptopie. Żeby było jasne: Specjalnie nie usuwałem z mojego laptopa programu Bluetooth, którego teraz nie ma, a przynajmniej nie ma jego ikony w tym oknie po wyżej, bo i po co, skoro on mi był jak najbardziej przydatny do wysyłania i odbierania zdjęć z mojego telefonu komórkowego i wysyłania zdjęć z mojego laptopa na mój telefon komórkowy. I pozostał mi tylko na moim laptopie ten program Bluetooth - "Bluetooth File Transfer Wizard", którym można tylko wysyłać zdjęcia z mojego laptopa na mój telefon komórkowy ale odebrać zdjęć gdy się wysyłają z mojego telefonu komórkowego na mój laptop, to już nie. Czy da się przywrócić ten program Bluetooth, o którym wyżej napisałem? A jedynie co mogę zrobić aby mieć zdjęcie lub grupę zdjęć zrobione moim telefonem komórkowym na moim laptopie, to go rozebrać i wyciągnąć z niego pamięć SD na którą ten telefon komórkowy zapisuje zdjęcia i włożyć ją do czytnika pamięci SD i go razem z tą pamięcią SD podłączyć do mojego laptopa i dopiero wtedy z tej pamięci SD przegrać zdjęcia na mojego laptopa. Mógłbym też go podłączyć kabelkiem, który mam do mojego telefonu komórkowego, do mojego laptopa i przesyłać zdjęcia z mojego telefonu komórkowego na mojego laptopa a to jest dla mnie w obu przypadkach trochę nie wygodne i chciałbym nadal przesyłać zdjęcia przez Bluetooth z mojego telefonu komórkowego na mojego laptopa.
 24. Chcę kupić do mojego laptopa LENOVO model B580 zasilacz, którym mógłbym podłączyć laptopa do gniazda zapalniczki w samochodzie ale obawiam się czy jakbym takim zasilaczem podłączył laptopa do gniazda zapalniczki w samochodzie, to czy by się nie uszkodził mój laptop i prośba o doradzenie mi odpowiedniego zasilacza do podłączenia laptopa do gniazda zapalniczki w samochodzie.
 25. Tak te słuchawki nie chcą współpracować z moim laptopem. Wgrałem oprogramowanie przystawiając je do laptopa ale po wgraniu oprogramowania to nie ma połączenia ze słuchawkami z laptopem, co pokazuje bezustannie migająca dioda na słuchawkach. I tak tu na tym forum rozpytowywuję się czy jest jakieś takie urządzenie, które by umożliwiało połączenie tych słuchawek bluetooth z laptopem. A współpracują one tylko z moim telefonem komórkowym NOKIA ASHA 203, tylko że dźwięk one nadają monofoniczny. Kupiłem je z kilkoma myślami, pierwsza myśl to o definitywnym pozbyciu się raz na zawsze kabla przy słuchawkach, bo już miałem kilka słuchawek przewodowych i po jakimś dłuższym okresie używania słuchawek przewodowych uszkadzała się wtyczka na kablu, co powodowało, że nie grał jeden głośniczek w nich. Z drugą myślą to o wygodzie ich używania i też o tym, że już nie ma tego kabla, który jak wiadomo ma tendencję do plątania się i też przypadkowego wyrywania się wtyczki z gniazda słuchawkowego w laptopie. I to wszystko zadecydowało, że podjąłem decyzję o ich zakupie ale jak się okazało, to one nie chcą się łączyć z moim laptopem pomimo tego, że oprogramowanie zostało poprawnie wgrane do laptopa i teraz mogę ich używać jedynie tylko z moim telefonem komórkowym. A na tych słuchawkach po przez telefon komórkowy mogę słuchać tylko muzyki wgranej na niego, a radia, które jest też na tym telefonie komórkowym, to nie da się słuchać na tych słuchawkach bluetooth i nie wiem dlaczego muzykę się da z telefonu komórkowego słuchać na tych słuchawkach bluetooth a radia z tego telefonu komórkowego na tych słuchawkach bluetooth, to już nie.
×
×
 • Create New...