Skocz do zawartości

Jaki tuner TV do laptopa?


jacooo3666

Recommended Posts

Potrzebuje waszej rady co do wyboru najlepszego i za razem taniego, tak do 100 zł Tunera TV do laptopa tak żeby także pasował również do mojego komputera stacjonarnego (PC-ta) i żeby można było na nim oglądać i nagrywać filmy, seriale, programy telewizyjne z wybranej przeze mnie stacji telewizyjnej nadawanej w DVB-T a także żeby można było na takim Tunerze TV nagrywać (przegrywać) z zewnętrznego źródła - magnetowid kasetowy, odtwarzacz DVD, dekoder N-KI, filmy, seriale i programy telewizyjne nagrane wcześniej na płytę DVD (na DVD-RW albo na DVD-R) na mojej stacjonarnej nagrywarce DVD z twardym dyskiem o pojemności 160 GB.

I druga prośba, tak przy okazji, to jest taka, że też potrzebuję program który zapisywałby strumień video prosto z internetu z takich stron jak np. TV TRWAM, TVN24 on-line: http://www.tvtp.pl/player/player_o_video.swf?pUrl=tvn24_c.483d7e31766d9aa854b0581f75a766e3&pAutoplay=1&pStreaming=1, czy też jak od czasu do czasu jest transmisja video jakiegoś koncertu na stronie Programu 3 Polskiego Radia i żeby taki program zapisywał taki strumień video od razu do pliku "AVI" i żeby się go łatwo zainstalowało i żeby był łatwy w obsłudze czyli żeby się go obsługiwało intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dużo chcesz jak na tak małą cenę. Znajomy niedawno kupił tuner DVB-T w cenie ~80zł i ma na nim telewizję cyfrową (urządzenie na usb). Co do kombajnów pozwalających zgrywać dźwięk - ja kupiłem kartę na usb za niecałe 40zł i daje radę, jak będę miał czas to ją opiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...