Skocz do zawartości

Xtreme Fidelity Gamer Pro


Przem0l

Recommended Posts

Ta karta miała być idealnym (do 200 zł) dawcą dźwięków do moich słuchawek SONY MDR-XD200. Sęk w tym, że ... nie działa ;).

Objawy:

1. sterowniki (wszelkie) nie widzą karty i nie chcą się z tego powodu instalować.

Co zrobiłem:

1. wrzuciłem stery z płyty,

2. ściągnąłem najnowsze ze strony producenta,

3. ściągnąłem kilka starszych wersji,

4. instalowałem z palca wszelkie infy i exeki,

5. rozpakowałem exeka rarem i obklikałem wszystko co się dało,

6. przełożyłem kartę we wszystkie porty PCI,

7. wyłączyłem i odinstalowałem dźwiękówkę na płycie,

8. wyłączyłem sieciówkę na płycie i wrzuciłem na PCI,

9. wrzuciłem ją do kompa Kasjo (Ona ma 32 bitowego XP) i zrobiłem po kolei to co u siebie,

10. poczytałem "neta" i przeraziły mnie teksty o wysokiej awaryjności sterów oraz olewaniu klientów przez Creativa,

11. wszedłem na tą aukcję (na której ją kupiłem) i wysłałem wiadomość do wszystkich użytkowników, którzy ją kupili,

Znając życie oni jadą na Viście i nie wiedza co to są kłopoty. Dla mnie nie jest to rozwiązanie, ponieważ jak byk jest napisane w sterach: Windows XP 32/64 bit. Naturalnie w każdym przypadku (co reset) Windows ryczał o stery do odkrytego urządzenia audio (na obu kompach)...

Może ktoś z Was się spotkał z takimi problemami. Jak jutro nikt mi (z allegrowiczów) nie odpowie to odsyłam kartę jako niesprawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja ją kupiłem nie dla "sterów" ale dla efektów, po to był potrzebny szybki procek i dedykowany RAM na karcie. A tu dupa. Może cosik odpiszą. Osoba, od której kupiłem też dostała wiadomość, więc jej chyba bardziej zależy na tym żebym jej nie odesłał towaru ;). Co jak co, nie będę się bujał z gwarancją 30 dni... skorzystam z 7 dni rozwiązania umowy bez podania przyczyny, chyba że coś wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Elektroda po 2 tygodniach milczy, więc raczej problem ich przerósł.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6616743#6616743 - to nie jest ani reklama ani spam :D.

Karta pojechała tam skąd przyjechała. Czy będę za nią płakał? OFC NOT, bo przyjechał Asus Xonar ..., który w/g opinii jest "lekko lepszy" :) (i droższy :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...