Skocz do zawartości

Kamerka internetowa, jak ją ustawić?


jacooo3666

Recommended Posts

Mam kamerkę internetową i nie umniem ustawić zeby mnie widziała sasiadka na swoim skyp'ie.

Ja siebie poprzez kamerkę internetową widze na skyp'ie i ja ją też widze na swoim skyp'ie tylko ona mnie nie widzi a kamerka internetowa jest wlaczona, kamerka internetowa jest sprawna.

Gdzie na moim komputerze trzeba coś poustawiac zeby ona mnie na swoim sky'pie widziała?

I nie wiem czy to ze ona mnie na swoim sky'pie nie widzi, to cos jest od niej, czy ode mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeżeli nawiązaliście wideo rozmowę i widzisz siebie w okienku to ona również powinna widzieć ciebie. Ale z moich doświadczeń ze Skype wynika, że niekoniecznie. Rozmawiam z moją dziewczyną co drugi dzień przez Skype i bardzo często są problemy z połączeniem i czasami zdarza się, że ktoś kogoś nie widzi. Na pewno nie był to dla nas problem permanentny.

Jakie parametry ma Twoje łącze (upload/download)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wygląda na to, że spełniasz warunki do dobrego działania Skype. Możesz podczas rozmowy sprawdzić jakość połączenia poprzez kliknięcie na ikonkę z prawej strony paska narzędzi. Jest to miejsce w którym dostosowuje się ustawienia i pokazuje stan wysyłania wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Po otworzeniu Skype'a -> Narzedzia -> Opcje -> Ustawienia wideo, uruchamia się od razu samoczynnie kamerka internetowa i po kliknięciu na "Ustawienia kamerki" otwiera się następne okno "Właściwości: Capture". I co tu w tym oknie trzeba by było pozmieniać aby mnie sąsiadka u siebie na komputerze na Skyp'ie widziała?

Zdjęcie 1:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcie 2:

Dołączona grafika

Zdjęcie 3:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcie 4:

Na tym zdjęciu jest pokazane, to co, pokazuje na żywo kamerka internetowa, gdy jest włączona.

Dołączona grafika

Zdjęcie 5:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...