Skocz do zawartości

Na jaką grę czekasz?


Ralliart

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu w moim kompie nie pojawiła się żadna nowa gierka. Od czasu do czasu gram w CF bądź w CA, ale tak na dobrą sprawę nie mam żadnej innej opcji. Grałem nieco w HAWX, ale zawiódł mnie totalnie liniowością i pomysłami twórców tej gry (a raczej ich brakiem). Dawno nie grałem w gierkę w którą popykałbym z przyjemnością (wyjątek- Patapon). Fifa ma skopany system konfiguracji i sterowania padem (chyba, że masz logitecha), PES mi nie podszedł.... MMO kompletnie mnie nie "jara", a na RTS-y nie mam czasu. Ostatnią nadzieją dla mnie w tym roku na porządną rozrywkę jest DIRT 2 (ewentualnie modern warfare 2) i oby nie zawiódł, bo samochodówki to moja ulubiona dziedzina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja czekam na Mafię 2, ale niestety dopiero w przyszlym roku wyjdzie. Ciekawie zapowiada się też Mass Effect 2, ale w jedynkę nie grałem więc musiał bym nadrobić zaległości,a to długa gra 60 h rozgrywki, a narazie na to nie mam czasu, ale sobie kupię bo nie jest taka droga. Ja ostatnio grywam tylkow dema, np. grałem w Arma 2, reklamuja jako najbardziej zaawansowany symulator pola walki, i tak jest. Tylko problem w tym że ma strasznie nie wygodny interface. W tej grze sterujemy nie tylko sobą, ale także swoimi podwładnymi wydając im rozkazy, aż prosi się o sterowanie głosem. Sama gra to takie połączenie BF2 i Americas Army 3 z kilkoma własnymi pomysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mafia 2 ma być tylko na Vistę, a to oznacza, że nawet gdybym ją gdzieś wygrał to od razu znalazła by się na allegro nierozpakowana oczywiście. Sztuczne odcinanie się od XP jest wypięciem się na posiadaczy XP, więc jako posiadacz XP nie będę w to grał :D. Fabuła? Nie będę instalował Visty dla jednej gry.

Ja czekam na jakieś wyścigi. Od dłuższego czasu nic nie wychodzi w tej materii. Naturalnie chciałbym "pojeździć", więc GRID i TOCA praktycznie jakby dla mnie nie istniały. Mówiąc "wyścigi" nie mam na myśli gry z EA Games, bo to nie są wyścigi - to jest pokaz i tak mizernych slajdów. W dwie ostatnie odsłony N4S po prostu nie da się grać a SHIFT ma ponoć być takie same, jak nie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie słyszałem o tym że tylko na Vistę. Właśnie poczytałem to dlatego, że silnik z którego używają nie obsługuje DX9. Jak narazie gry, które wychodziły tylko na DX10 ponosiły klęski, ale prawda jest taka, że kiedyś twórcy gier przejdą całkowicie na dx10 jak to było w przeszłości. Myślę, że Czesi przemyślą sprawę, policzą ilu kientów tracą i dostosują silnik pod DX9. Bo w tą grę naprawdę warto zagrać i wielka szkoda, jeśli część graczy byłaby tego pozbawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jako gracz który opuścił parenaście tytułów osobiście muszę zasiąść i pograćw kilka "staroci".

Niemniej jednak są gry, które przejmą pałeczkę i w które zagram od razu. Mowa tu o Operation Flashpoint: Dragon Rising, Cod: MW 2 czy Max Payne 3. No i standardowow Battlefield 3, bowiem ma oferować bogate zniszczenia otoczenia pobrane z Bad Company 2.

Co do pierwszej wymienionej gry to nakręca jej klimat i realność. Po prostu must have nie ważne za jakie koszty :D

Oto trailer z gry:

Max Payne 3 to zerwanie z poprzednią serią, będzie słynny bullet time ale większa rzeźnia - a to w wykonaniu twórców tej gry może być ciekawe.

Gdyby jednak plany się zmieniły i trafiłby do mnie X360 to skupię się na najnowszym God of War. Też trailer pokazujący wyjątkową brutalność tej gry:

http://www.youtube.com/watch?v=4k6IZjiabpk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z chęcią bym pograł w najnowszego STALKERA, po Czystym Niebie jeszcze wzrósł u mnie apetyt na takiego typu gry, czysty RPG dosyć często przynudza. Także Modern Warfare2, Max Payne 3 - po jedynce pozostały u mnie miłe wspomnienia, a także ciekwaość co do przyszłego tytułu jak wykarzą się nowy producent.

Zawiodłem się na Więziach Krwi- grafika, optymalizacja, grywalność- wybitnie dobra ale za to długość rozrywki to porażka. Nie zdążyłem dobrze się  rozkręcić  a tu koniec :D, niecałe 8h do zdecydowanie za mało.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...