Skocz do zawartości

Błąd podczas instalacji Gadu Gadu 10


Gość ryba

Recommended Posts

Witam mam problem gdy chce zainstalować jakiś program np: GG 10 to wyskakuje mi takie okienko co pisze ( NSIS Error) A jak chce ściągnąc aktualizacje mam błąd też... reinstalowałem system próbowałem XP i 7 i ciągle to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tu masz kilka rozwiązań:

1. Wyczyść dane przeglądarki

2. Wyłącz i odinstaluj wszelkie wspomagacze do ściągania i pobierz plik ponownie

3. Zmień nazwę instalki na pojedynczy wyraz. Np. gginstalka.exe

4. Pobierz plik z innego źródła

5. Zaktualizuj swojego antywirusa (jeśli takowego posiadasz) i pobierz plik ponownie

6. Wyłącz swojego antywira i pobierz instalkę ponownie

7. pobierz plik z innego komputera i skopiuj go na swój

8. Jeżeli masz firewalla od nVidi, odinstaluj go i pobierz program który chcesz zainstalować ponownie

9. Przeskanuj komputer od wirusów i malwaru

10. Przeskanuj dysk twardy używając scandisk, chdsk albo innego programu służącego do naprawiania dysków twardych

Opcja ostateczna

Jeżeli nic z tego nie pomoże i błąd się powtarza, może to być spowodowane uszkodzeniem systemu lub części komputera. Znaczy to, że plik może być wtedy błędnie odczytany jako "corrupted". Żeby ominąć ten test należy wejść do menu start->wybrać polecenie uruchom (w win 7 i viście chyba też, polecenie uruchom znajduje się w akcesoriach) wpisać tam cmd i wcisnąć enter. Przeciągnij instalator do okienka, wciśnij w spację i wpisz /NCRC. Instalacja powinna się rozpocząć. Jednak nie jest to sposób szczególnie zalecany.

Jeżeli wszystkie opcje zawiodą, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną microsoftu. Pomogą, o ile Twój system jest oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) is a professional open-source tool for the development of Windows installers. It is designed to be as small and flexible as possible and is therefore highly suitable for internet distribution.

Na co Ci to? Odinstaluj w trybie awaryjnym i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jest jescze jeden sposób.

1. pobierz i zainstaluj to: http://www.misec.net/

2. Zaktualizuj program (pewnie zrobi to sam) i zrób całkowity skan systemu

3. Powinno znaleźć trojana. Coś takiego: "Adware.Cydoor.exe". Zmieni jego nazwę i usunie go.

4. I to już wszystko.

Wdzięczny byłbym za plusa, lub czegoś w tym stylu

Może być jeszcze jeden problem. Jednak najpierw powiedz czy to pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Spybot nie moge bo błąd NSIS a Ad-Aware też błąd: Cannot start setup - the setup file may be corrupt, or you may have the wrong password. If you downloaded this file. Please download a fresh copy. If the file is password protected check your password and try again

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z tym Ad-Aware zrób tak:

Opcja ostateczna

Jeżeli nic z tego nie pomoże i błąd się powtarza, może to być spowodowane uszkodzeniem systemu lub części komputera. Znaczy to, że plik może być wtedy błędnie odczytany jako "corrupted". Żeby ominąć ten test należy wejść do menu start->wybrać polecenie uruchom (w win 7 i viście chyba też, polecenie uruchom znajduje się w akcesoriach) wpisać tam cmd i wcisnąć enter. Przeciągnij instalator do okienka, wciśnij w spację i wpisz /NCRC. Instalacja powinna się rozpocząć. Jednak nie jest to sposób szczególnie zalecany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z tego co wyczytałem to może być wina karty sieciowej.

Spróbuj zainstalować coś z jakieś płyty np. dodanej do czasopisma, a nie ściągniętego z internetu.

Zrobiłem i pisze: is not recognized as an internal or external command

operable program or batch file

Może coś w Biosie się przestawiło albo wyłączyć karte sieciową lub coś innego?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...