Skocz do zawartości

Windows 2003 i problemy z pobieraniem z microsoftu


lordgil

Recommended Posts

Używam od paru lat windowsa 2003 Serwer Enterprice Edition i mam problem z oprogramowaniem microsoftu.

Sciągam Service Packi i nie chcą się instalować mimo że to oficjalne wersje do windows 2003 zciągane ze stron microsoftu. Stwierdzają że są nie do tej wersji systemu. To samo jest z Internet Explorerem 7 i 8, ten sam komunikat.

Czy ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że to może być przyczyną. Pobierałeś spolszczenie na niego zapewne...

Na XPku także ściąganym z innego kraju także pojawiały się takie problemy.

Zastanawiam się, czy nie pomogłoby pobranie aktualizacji w rodzimym języku systemu, czyli przełącz się na USA English i dopiero pobieraj/instaluj.

Jak przebiegła rejestracja oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że to może być przyczyną. Pobierałeś spolszczenie na niego zapewne...

Na XPku także ściąganym z innego kraju także pojawiały się takie problemy.

Zastanawiam się, czy nie pomogłoby pobranie aktualizacji w rodzimym języku systemu, czyli przełącz się na USA English i dopiero pobieraj/instaluj.

Jak przebiegła rejestracja oprogramowania?

Windows jest po angielsku. Nigdy nie zainstalowałem ani spolczenia do systemu, ani nic innego bo w tym właśnie problem, że co bym nie próbował Microsoftu zainstalować to wywala komunikat - Is not supported on this operating system.

Próbowałem wersje Amerykańskie, UK, Polskie i zawsze - Is not supported on this operating system

Problem dotyczy tylko produktów Microsoft ( np. Service Pack, Internet Explorer 7 i 8 )

Wszystko inne programy innych producentów instalują sie bez żadnych najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

System Oryginalny - Windows Server 2003 Enteprice Corporate Edition

Przywieziony 4 lata temu z USA

Taaak.

Po pierwsze: Enteprise

Po drugie: taki system kosztował wtedy 15 000zł

Po trzecie: Autoupdate powinien ściągnąć samodzielnie wszelkie niezbędne service packi

Jest tylko jeden powód dlaczego nie chce się zaktualizować: nie przechodzi testu na legalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Taaak.

Po pierwsze: Enteprise

Po drugie: taki system kosztował wtedy 15 000zł

Po trzecie: Autoupdate powinien ściągnąć samodzielnie wszelkie niezbędne service packi

Jest tylko jeden powód dlaczego nie chce się zaktualizować: nie przechodzi testu na legalność.

Po Pierwsze: Tak Enterprise (Windows Serwer 2003 Enterprise Corporate Edition)

Po drugie: Taki system kosztował wtedy 2400$ co w przeliczeniu dawało niecałe 7000zł (Dolar był wtedy poniżej 3zł)

Po trzecie: Kupiony używany po likwidacji firmy "Mountain" z Chicago razem z komputerem za niecałe 300$

Po czwarte: Autoupdate nie działa (Ściąga ale nie chce zainstalować)

Używasz 32 bitowej wersji systemu?

Tak Amerykańska 32 bitowa wersja systemu

Dokładnie chodzi o Windows Serwer 2003 wersja 5.2 Build 3790

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...