Skocz do zawartości

PANDORA-BŁĄD


manti

Recommended Posts

witam Wszystkich,

wiem, że przez takie kobiety jak ja, macie o nas swoje nie najlepsze pewnie zdanie, ale ad red.

Wczoraj został mi wgrany nowy system (vista 32bitowa home basic). Niestety, pech chciał że nieświadomie udzieliłam błędnej informacji osobie, która go wgrywała i tym sposobem straciłam WSZYSTKIE ważne dokumenty, filmy, itp. Mam zainstalowany program PANDORA i od 10h walczę i odzyskuję to, co straciłam. Niestety, tak jak z dyskiem D poszło w miarę szybko - 3h(!), tak z dyskiem C "bujam się" już ponad 7h ....

Najpierw stanęła na 69% teraz na 68% .... i "mieli" tak już od godziny. A najgorsze jest to, że filmów - jak nie było tak nie ma .... Być może gdyby proces dobiegł do końca, problem rozwiązałby się sam. Tymczasem, borem lasem czy ktoś może mi pomóc, i powiedzieć gdzie robię błąd Dlaczego to nie "idzie" dalej? ...

pozdrawiam

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie Ontrack Esyrecovery Pro i Format Recovery. Tyle, że w tym wypadku są 3 ważne rzeczy:

1. Nie można nic więcej robić na dysku który został sformatowany - dysk musi być fizycznie podłączony do innego komputera

2. Jeżeli na partycji systemowej został wgrany nowszy system (był np. XP, zainstalowano Vistę lub 7) to szanse na pełen odzysk spadają drastycznie.

3. Wszelka praca na systemie w obecnej konfiguracji zwiększa szanse na to że nic nie da się odzyskać - dane można odzyskać tylko do czasu gdy na ich miejsce nie zostanie nic wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...