Skocz do zawartości

Sprzedaż reklamy na stronie...


Rogal

Recommended Posts

Pojawiła się opcja, ażebym sprzedał trochę reklam na stronie www.rzeszow4u.pl

Sęk w tym, że gdzieś mi się zawieruszyło połączenie między punktami Klient - Sprzedaż. 

Chodzi o to, że nie za bardzo wiem jak wyszukiwać sobie potencjalnych chętnych w regionie. Bo chyba nie będzie to swoistego rodzaju krążenie po firmach...

Mile widziane wszelkie sugestie - jak będzie okej to hosting za rok z góry płacę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mhm, czyli jakakolwiek sprzedaż polega na tym, że umawiam się na rozmowę i proponuję możliwość kupna czegoś? Myślałem, że takie rzeczy to tylko w salonach sprzedaży :)

Więc wygląda to tak, że dzwonię/piszę do firmy, umawiam się na rozmowę w celu reklamy na stronie(?). Racja?

Bo naprawdę, gdzieś mi się zgubiło połączenie między sprzedaż a wybór klienta. 

To co napisałem zabrzmiało jak takie narzucanie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To wszystko za leży od strony, małe strony często muszą same pozyskiwać reklamodawców, w takim wypadku trzeba dzwonić/pisać do potencjalnych reklamodawców. Jeśli jest się w sieci reklamowej to ona załatwia reklamę poprzez domy mediowe, a raczej one zgłaszają się do sieci z określoną kampanią i sieć reklamowa składa propozycję stron na których emisja miałaby się odbywać. Największe witryny takie jak onet, wp, czy choćby fotka mają swoje adservery i nie korzystają z usług sieci reklamowych. Z tego co widzę to strona rzeszow4u.pl sama zarządza swoją reklamą za pomocą Openx'a. A więc jeśli nie osiągneli na tyle dobrej pozycji na rynku, że reklamodawcy sami do nich się zgłaszają to trzeba zgłaszać się do potencjalnych reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...