Skocz do zawartości

nowy system a nadal ten sam problem


aduch

Recommended Posts

 Witam wgrałem nowy system a nadal mam ten problem a mianowicie co chwilę nowe okna internetu się otwierają.Dlaczego? Czego to jest wina?Morze  klawiatury? bo coś do końca chyba nie pyka dobrze. Wiindows jest legalny i już go setki razy wgrywałem.Morze ktoś się chyba wkradł do mego komputera? Avast nic nie reagował ani nie reaguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zanim przejdziemy do pomocy zacznij używać innej przeglądarki. Koniecznie ze słownikiem ortograficznym. W tym momencie Cię nawet nie rozumiem. Jeżeli poprawisz błędy ortograficzne to coś zaproponuję.

A antywirusem może być chociażby AVG albo NOD 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

no niestety mam problem co do ortografii i tego już nie wytępię nigdy. Spróbuje to poprawić , a więc pokaż mi jak się tym programem obsługiwać i jak rozpoznać błędy, o to ostatnie mi chodzi bardzo.a może masz dobrą jakość sp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na problemy z ortografią najlepsza jest przeglądarka wyposażona w słownik. Nie dość, że podkreśla błędy to jeszcze coś zostaje w pamięci.

Analizowanie logów to temat rzeka. Najpierw zrób skan i wrzuć go tutaj w tagach "code", a potem ewentualnie coś wymyślimy.

SP 3 nie mam, bo po pierwsze nie jest legalnym udostępnianie takich rozwiązań. Najpewniejszy soft dostaniesz w sklepie komputerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Odinstaluj avasta i zainstaluj Nortona Internet Security. To po pierwsze, bo avast to nie jest szczyt osiągnięć jeżeli chodzi o zabezpieczenia antywirusowe. Co do ciągle otwierających się stron to jaka jest ich tematyka? Zupełnie przypadkowa czy też może nie? Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

stawiałem na klawiaturę i miałem racje zasięg klawiatura gubiła. Ale mam inny trochę problem ,a więc u mnie w zakładkach zapisane strony się marzą dlaczego czyżbym miał złośliwego wirusa??.Ralliart masz pełną wersje Nortona??

rogal w sklepach to tak kantują na oprogramowaniach że szok, wierzysz w legalność oprogramowań bo ja nie.Jeden program jeden klucz i setki kopi w sklepie jako podpinka że oryginal wole sobie śćiagnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hehehe każda wymówka jest dobra, żeby usprawiedliwić własne piractwo :). Sklepy sprzedają ten sam klucz wielokrotnie? Niby jak? Większość oprogramowania ma plomby, i widać że było otwierana, a nawet jeśli boisz się, że w sklepie sprzedadzą Ci pirata to zawsze można zamówić wersję pobieraną ze strony producenta, tam już o sprzedaż pirackiego oprogramowania nie musisz się martwić :). Jak już wspomniałem, każda wymówka jest dobra :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hehehe każda wymówka jest dobra, żeby usprawiedliwić własne piractwo :). Sklepy sprzedają ten sam klucz wielokrotnie? Niby jak? Większość oprogramowania ma plomby, i widać że było otwierana, a nawet jeśli boisz się, że w sklepie sprzedadzą Ci pirata to zawsze można zamówić wersję pobieraną ze strony producenta, tam już o sprzedaż pirackiego oprogramowania nie musisz się martwić :). Jak już wspomniałem, każda wymówka jest dobra :).

za mało programów oglądasz oglądałem jak robią z jednej wersji kilka i puszczają to na rynek za grube pieniądze

a jak mało ci dowodów to poszukaj na necie są takie piraty gdzie masz jeden klucz i po zainstalowaniu wyskakuje że jest oryginalny system lub dany program. Kolego widocznie z takim czymś nie miałeś stycznośći. A w sklepach jeden oryginal stracą jak otworzą a tysiąc ich zrobią pss co to za kasa widziałeś jak photoshop nowy wart 2,400 zł podrobili w sklepie bez urazy ale nie wiesz co polak potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tylko taki Photoshop nie przeszedłby aktywacji, która jest wymagana, po za tym dali by go na wypalanych płytach? Przecież to od razu widać, płyty tłoczone wyglądają inaczej, a sklepu raczej nie stać na tłoczenie. Po za tym stworzenie pudełek wydrukowanie instrukcji, Ty chyba kupujesz w jakiś dziwnych sklepach, żaden szanujący się sklep nie zaryzykowałby utraty renomy. Windowsy też kradzione sprzedają, bo jak tak to mam przerąbane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

nie rób double postów. Używaj opcji edytuj. Teraz nowe programy, potrzebują internetu, do zakończenia weryfikacji. 1 klucz masz przypisany do jednego programu.

Sam powinieneś oglądać mniej bajek, na serio. Jak nie wierzysz sklepom, to zrób tak jak mówił ralliart: kup program ze strony producenta.

A targ na mieście nie jest sklepem:)

BTW. może Twój problem wynika z tego, że pracujesz na pirackim windowsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Skoro tak zeszliśmy z tematu. Nigdy nie spotkałem się z "lewym" kluczem w sklepie. Chyba, że można do tego zaliczyć Media Markt, gdzie uszkodzone oprogramowanie (zniszczone pudełko) jest sprzedawane za grosze. Raz kupiłem grę i klucz był "w użyciu". Sprawę zgłosiłem, zwrócili mi pieniądze i tyle. 

Nie była to jednak PIRACKA kopia gry. Normalna kradzież. 

Co do legalizacji "po fakcie" to temat rzeka, ale niezbyt dobra na rozmowy publiczne.

Aduch - ile masz lat?

Btw - nigdy w życiu produktów Symanteca, ale o tym w temacie o woluminach po instalacji 7ki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

rogal wystarczająco mało widocznie wiecie o piractwie mam w koło przykłady gdzie piraty są przez wiindows przyjęte jako oryginal więc ja na własne oczy widziałem.Więc wiem co polak potrafi a co do wypalanych płytek i pudełek nie wszyscy się na tym znają. A w uwage pokazywali o sklepach gdzie takie kopie mają.

a kto powiedział o targach ja mówie o sklepach małych

realiu nie znacie koledzy oczywiście nie wybuchajcie, w gniewie bo nie na tym rzecz polega z pomocy ,dyskusja się zrodziła z jednej strony dobrze z drugiej to nie ten dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A ty nie pisz posta pod postem. Wszystko mogłeś napisać w 1 wiadomości. To, że windowsy przyjmują pirackie oprogramowanie to normalka. Ciężko Ciebie się czyta, zainwestuj w darmowe, legalne:D przeglądarki. Np. google chrome. Będzie Ci podkreślało wyrazy w których są błędy.

To, że takie małe sklepy tak robią, nie znaczy, że musisz ściągać piraty z sieci. Po raz n-ty mówię: kup program ze strony producenta

@down

+ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ok jak dla mnie starczy w tym temacie

1. Ostrzeżenie za nieużywanie języka polskiego i totalne zlewanie ortografii (+1)

2. Ostrzeżenie za pouczanie członków grupy moderatorzy i administracja (+1)

Nie wiem skąd tu trafiłeś, ale jak dalej będziesz pisał posty w podobnym stylu to twoje konto szybko odejdzie do historii. Nie obchodzi mnie co kto kombinuje i co kto robi. Osiedlowe legendy też mnie nie ruszają. Pamiętaj, że zanim zaczniesz kogoś pouczać to powinieneś wziąć pod uwagę czy przypadkiem nie porywasz się z motyką na słońce. Tak się składa, że od 4 lat pracuję jako informatyk zawodowo i twierdzenie, że się nie znam jest dla mnie co najmniej obraźliwe.

btw. po krótkiej analizie internetu za pomocą google.pl dochodzę do wniosku, że nie jesteś demonem intelektu, więc mam jak najbardziej uzasadnione podejrzenia, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie twierdzę, że takie przekręty się nie zdarzają, ale jest to mały odsetek w stosunku do ogółu. Kradzione samochody też się zdarzają, ale jakoś z tego powodu nie zlecam kradzieży samochodu, bo i tak mogę trafić na kradziony. Po prostu znalazłeś sobie dobrą wymówkę i teraz jej bronisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...