Jump to content
olson

kamerki internetowe

Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu na potrzeby znanego portalu społecznościowego, musiałem ściągnąć Adobe Flash Player. Pomimo tego, że ściągałem to już 473829 razy, ciągle mi się pokazuje, że jest już zainstalowany, a i tak dalej nie działa. Ale nie o to mi chodzi. Kiedy próbowałem jakoś rozwiązać ten problem, przypadkiem usunąłem coś, nie wiem, może to były jakieś sterowniki, w każdym razie od tamtej pory nie działa mi kamerka internetowa. Dodam, że mam laptopa i wbudowaną kamerkę. Przypuszczam, że były to jakieś sterowniki, ale teraz nie wiem nawet skąd i jakie pobrać. Wie ktoś coś na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

First: odinstaluj przeglądarkę i zainstaluj ją od nowa. Jeżeli używasz IE rozważ przejście na alternatywną przeglądarkę.

Second: Podaj model laptopa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainstaluj Operę - ma wbudowanego Flash Playera i nie ma problemów z obsługą tego formatu.

btw. Ja osobiście ostatnio zauważyłem, że poczta na o2.pl nie działa pod Firefoxem 4 beta 7 (strona się ładuje, ale nie pokazują się wiadomości)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra walić ten Flash Player, bardziej chodzi mi o kamerke. bo ogółem na skype działa normalnie, tylko jak włączam kreator skanera i aparatu fotograficznego to pokazuje mi sie zamiast okna kamerki 'nie można utworzyć podglądu wideo. sprawdź połączenie urządzenia i upewnij sie, że żadna inna aplikacja lub użytkownik nie korzysta z tego urządzenia. '

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz jakiś program dedykowany do obsługi tej kamerki? Narzędzia M$ nie zawsze są najlepsze, a producenci na ogół oferują oprogramowanie do przechwytywania obrazu. Oczywiście jak skype działa w tray'u zawsze może powodować błędy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...