Skocz do zawartości

Błąd systemu i sterowniki


Recommended Posts

Witam.

podczas włączania komputera ładuje sie pasek z windowsa. Problem z tym ze zacina sie i trwa to ok 30 min:/. jeśli wyłącze na zasilaczu i ponownie załącze komputer wtedy wszystko jest ok. proszę o pomoc!

2 rzecz to sterowniki dzwięku do raltecka.

instalowałam poprawki i różne sterowniki podczas tego wyskakuje błąd. W menadżerze zadań jest wykrzyknik przy realteck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sprawdzałeś dysk tak jak Cię prosiłem? Masz jakiegoś antywirusa? Jeżeli tak to jakiego? Nagłym odcinaniem zasilania też powoli zabijasz komputer. 

Jeżeli dysk będzie okej to zaczniemy szukać problemów w oprogramowaniu. Jak będziesz robił test dysku spróbuj zastanowić się co ostatnio instalowałeś/usuwałeś. Od jak dawna problem się pojawia?

Jakim systemem operacyjnym dysponujesz? Jakie masz podzespoły w komputerze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sam składałeś zestaw czy to gotowiec z marketu? I czemu nie siedzisz na Viscie/7ce? 

http://pobierz.pl/sterowniki/windows/plyty-glowne/asus/socketam2-am2-m2a-mx

Usuń poprzednie sterowniki MoBo w trybie awaryjnym, zrestartuj i zainstaluj te które podałem. 

Czy problem zaczął się pojawiać bezpośrednio po instalacji Windowsa XP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kartę sieciową masz zintegrowaną? Jeżeli tak to wyłącz ją w BIOSie i sprawdź jak się system ładuje. Spróbuj też odinstalować sterowniki. 

Druga sprawa - mówisz, że domyślnie na systemie Vista pracowałeś - jak długo? Ile lat/miesięcy/dni?

Wszystko wskazuje na problemy z kartą sieciową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...