Skocz do zawartości

jak odinstalować ie7


edwina89

Recommended Posts

Przeglądarka ta jest dosyć mocno zintegrowana z systemem i dlatego nie ma jej w panelu sterowania

Metoda 1

  • Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Uruchom.
  • W polu Otwórz wpisz polecenie appwiz.cpl, a następnie kliknij przycisk OK. Kompilacja listy programów na komputerze może zająć kilka sekund.
  • Przewiń listę w dół i kliknij pozycję Windows Internet Explorer 7, a następnie kliknij pozycję Usuń.
Metoda 2

  • Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Uruchom.
  • W polu Otwórz wpisz polecenie %windir%\ie7\spuninst\spuninst.exe, a następnie kliknij przycisk OK.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby odinstalować program Internet Explorer 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie da się tego zrobić IE6 to przestarzała przeglądarka, która w dodatku nie spełnia standardów, zagrażałaby bezpieczeństwu i stabilności całego systemu. Nie wiem dlaczego chcesz wrócić do tej naprawdę słabej przeglądarki.

Korzystam z Firefoxa, ale potrzebny jest mi outlook express 6, a ten program niestety nie działa z ie7.

Zainstalowałam sobie Office Outlook, ale nie mogę go uruchomić. Wyskakuje komunikat "Cannot initialize Microsoft Office shared utilities. Restart your computer or reinstall MOO." Niestety wciąż nie moge uruchomić tego ptogramu, a ponowna instalacja nie pommogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...