Skocz do zawartości

Nowe konto


Przem0l

Recommended Posts

Gdybyście mieli zacząć przygodę od początku (niewinny banik, choćby za fakowego screena), to jakbyście poprowadzili swoją postać?

Ja bym zrobił to tak:

1. Wybór postaci: koniecznie female, kobiety są chudsze i to chyba jest wystarczający powód do tego, żeby biegać mniejszą tarczą strzelniczą niż większą.

2. Mamy 2k GP, 3k czekają na przejście misji początkowej, więc kilka minut po założeniu konta mamy 5k.

3. Pierwsze levele bym nabił na Cabin Fever (Extreme) ze zgranym zespołem we 4 (ja + 3). Dostajemy na start Famasa i M16, więc do Famasa możnaby dokupić magazynek +10 (200 GP) i wrzucić go jako drugą broń. Podstawowa to Minimi +25 (200 GP). Na 1 dzień oczywiście. Te 400 GP wydane na magazynki dadzą nam większe szanse na utrzymanie szarży zombie zdala od nas a dużo nas to nie wyniesie.

4. Mamy wbity poziom, od którego odkrywamy UMP i G36E (wcześniej SR 25). Poza zarabianiem kasy na Fire Team, dostajemy mamonkę po wbiciu każdego levelu. Jak w tym czasie trwa XP+GP event to już w ogóle robi się wesoło. Najlepiej wtedy bić dalej zombie, a jak nie ma eventu to możemy wreszcie zacząć normalnie grać :).

Dalej to już jest z górki. Największą dla mnie bolączką jest to, że trzeci tłumik jest od tak wysokiego levelu. Praktycznie jak się go wbije to dostanie się też M200, które zdecydowanie poprawi nam nastrój na większości map .

Naturalnie Light Vest + Military Bandana (+15% do speed) to jest podstawowe wyposażenie każdego twardziela. Niestety też od dość wysokiego poziomu. Tracimy te 10% życia, ale w tej grze lepiej jest być zwiadowcą niż tankiem (z HV).

I to by było na tyle, w końcu chodzi o nowe konto, czyli max do 10 leva.

Nie kupujcie żadnych skrzynek, ani tych za 1900 jak i za 4000 GP. Szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...